Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

pandominikowski

Rejestracja: 23 paź 2020
Poza forum Ostatnio: cze 25 2021 15:40
-----

Moje posty

W temacie: Roboty zabiorą miejsca pracy - prognoza na 2025 rok

29 grudzień 2020 - 17:48

Nie zgodzę się z takimi prognozami, wystarczy przeczytać jak działają roboty Amazon i od razu widać, że do prawidłowego funkcjonowania nowoczesnych maszyn potrzeba ludzi.

 

Zapraszam do dyskusji, ale po przeczytaniu artykułu z PC-Eko.pl, pozdrawiam serdecznie!


W temacie: Stworzenie nowoczesnej strony internetowej - kto

07 grudzień 2020 - 21:48

W ostatnich dniach wrzuciliśmy na naszego bloga artykuł - dlaczego warto mieć własną stronę internetową - myślę, że takie argumenty mogą przemówić do każdego kto zastanawia się czy warto zakładać własną stronę!


W temacie: Kwarantanna a negatywny wynik testu na COVID-19

17 listopad 2020 - 11:30

Cześć,

 

z mojej strony mogę polecić artykuł: 4 kroki do poradzenia sobie z kwarantanną, interesujący wpis z prostymi radami na izolację.

 

Serdecznie pozdrawiam.


W temacie: Założenie własnego sklepu internetowego

10 listopad 2020 - 17:51

Witam serdecznie,

ze swojej strony uważam, że warto zainwestować w ciekawy sklep internetowy, jednak nie przepełniony zbędnymi bajerami, sam prowadzę sklep - wszystko jasne, gdzie sprzedaję sobie różne rodzaje oświetlenia (m.in.: żarówki LEDowe). Nie wyobrażam sobie wkraczania swoją branżą w Internet bez porządnej stron. 

 

Pozdrawiam.


W temacie: Nadruk na koszulkach

23 październik 2020 - 10:18

Witam serdecznie,

 

udało mi się w ostatnich dniach popełnić następujący temat w temacie własnych nadruków na ciuchach - http://www.ogloszeni...izacja-odziezy/ - zapraszam do sprawdzenia i ewentualnych komentarzy.

 

Jeśli mogę dodać to ja często zlecałem druk na koszulkach innym firmom i wiem, ze należy znaleźć tę, które oferuje najlepsze warunki, ale przy tym nie należy oszczędzać na jakości wykonania. 

 

Pozdrawiam.