Skocz do zawartości


Gosia1109

Rejestracja: 16 paź 2020
Poza forum Ostatnio: paź 17 2020 10:35
-----

Moje posty

W temacie: Zaginiony wniosek RDZ

16 październik 2020 - 14:42

Tak, będziemy pisać jeszcze raz. Ciekawa jestem, czy tylko ja mam takiego pecha, czy są jeszcze jacyś inni w takiej sytuacji :( Dzięki Aga za poradę


W temacie: Zaginiony wniosek RDZ

16 październik 2020 - 14:19

Wniosek za firmę był, a naszych imiennych nie było. Na PUE nie ma naszych wniosków


W temacie: Zaginiony wniosek RDZ

16 październik 2020 - 14:14

W maju można było jeszcze złożyć wniosek o zwolnienie z ZUS papierowo... Składaliśmy kilka Z-3 i pełnomocnictw i wniosków o postojowe i wszystko się zgadzało. Proponowałabym kontakt z ZUS i zapytanie się co w tej sytuacji (obawiam się, że powiedzą, że nic się nie da zrobić) i kontakt z prawnikiem.

Pod koniec czerwca przyszła inf, że wnioski złożone za firmę Zus rozpatrzył pozytywnie, więc czekałam spokojnie na info odn,wniosku mojego i męża (wspólnie prowadzimy firmę). Sprawa wyszła pod koniec września, gdy złożyliśmy do Zusu pismo o prolongatę biezacych składek :( Pisaliśmy do nich o ponowne sprawdzenie - odpisali,że sprawdzili i nie znaleźli. Sama osobiście te cholerne wnioski nosiłam do Zusu.


W temacie: Zaginiony wniosek RDZ

16 październik 2020 - 13:58

Do pewnego momentu można było składać wnioski do ZUS o postojowe i zwolnienie przez PUE i papierowo a chyba w czerwcu można było złożyć wnioski już tylko przez ZUS PUE. Po tym czasie wnioski złożone papierowo (które czekały na rozpatrzenie i przebywały na kwarantannie).

Wnioski zostały złożone pod koniec kwietnia