Skocz do zawartości


Łukasz ze Scanye

Rejestracja: 15 wrz 2020
Poza forum Ostatnio: wrz 15 2020 20:08
-----

Moje posty

W temacie: Faktury, rachunki, pity - jaki program

15 wrzesień 2020 - 20:12

Jeśli chodzi o szybkie i intuicyjne skanowanie faktur, to możemy wam pomóc z wdrążeniem się do systemu Scanye. System pozwala wam na bezbłędne zaksięgowanie faktur, nie musicie teraz bawić się ze stosem papierów w biurze, to pozwala Wam na oszczędność czasu. Obecnie podjęło z nami współprace już ponad 700 biur rachunkowych, ta liczba sama za siebie mówi, że - warto! :) 


W temacie: Jaki program księgowy jest najbardziej intuicyjny i przyjazny?

15 wrzesień 2020 - 20:07

Oczywiście program do faktur jest ważny, ale czy nie uważacie, że warto jeszcze bardziej ułatwić sobie życie? Ze Scanye skorzystało już ponad 700 biur rachunkowych, ułatwia to prace wielu księgowym, więc czemu Wy nie możecie spróbować? :) Program jest intuicyjny, klient wysyła wam fakturę poprzez aplikacje, a Scanye automatycznie skanuje dane i księguje dokumenty. Praca dzięki temu jest szybsza i przyjazna, a my w razie pytań zawsze służymy Wam pomocą. 


W temacie: System księgowy dla biur rachunkowych

15 wrzesień 2020 - 20:03

Jeśli możemy polecić wam program, który zdecydowanie ułatwi wam pracę to zachęcamy do skorzystania ze Scanye. Jest to bezpieczny program do skanowania faktur, który umożliwia wam szybszą i bezkontaktową pracę z klientem. Biura rachunkowe przyjmują faktury online, a program sam "wklepie" i zaksięguje dane. Oczywiście, w razie pytań, możecie liczyć na naszą natychmiastową pomoc! 


W temacie: Tani ale dobry program księgowy

15 wrzesień 2020 - 19:58

Dobrze jest też skorzystać z programu do skanowania faktur. Dzięki Scanye nie musicie umawiać klientów na wizytę, wszystkie dokumenty są przesyłane przez aplikację mobilna. Oczywiście w razie problemów, niezrozumienia programu, możecie skorzystać z naszej pomocy. Grupa doradców jest do waszej dyspozycji.


W temacie: Program do skanowania i odczytywania faktur

15 wrzesień 2020 - 19:52

Dla nas skanowanie faktur to rzecz oczywista, obecnie ze Scanye korzysta 700 biur rachunkowych. To dowód na to, że nawet najbardziej doświadczone księgowe chcą ułatwić sobie pracę. Nasz program minimalizuje możliwość błędów w JPK , zwiększa ilość zaksięgowanych faktur oraz dzięki naszej aplikacji zmniejsza ilość wizyt klientów.  Pamiętajcie, że jeśli będziecie potrzebować pomocy to jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wasze pytania w ciągu kilku minut. :)