Skocz do zawartości


Snt

Rejestracja: 31 sie 2014
Poza forum Ostatnio: cze 06 2019 23:14
-----

Moje posty

W temacie: Strona internetowa dla firmy

06 czerwiec 2019 - 23:17

Dobra strona też swoje kosztuje niestety.

Tu się zgodzę, tylko, że wiele osób buduje niepotrzebnie strony bardziej zaawansowane niż potrzebuje. Podstawowa strona informująca o twoich usługach czy cenniku, albo zakresie usług można zrobić samemu bez większego problemu. Wiadomo, że jak ktoś nie budował stron może mieć problem ale macie rpzecież internet prawda? Odsyłam - https://stworzycstro...ess-jak-zaczac/ten lub inny artykuł, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces stawiania strony. To nie jest trudne.


W temacie: Firmowa strona internetowa

16 maj 2019 - 14:28

WordPress jak dla mnie na start będzie najlepszym rozwiązaniem. Tym bardziej, że można zacząć zabawę w zasadzie zupełnie za darmo. Co do samego wordpressa macie mase poradników które bez problemu powinny Wam pomóc przejść przez wszystkie możliwe problemy, z drugiej strony istnieje tez sporo darmowych już przygotowanych szablonów, które można bez problemu zmodifikować i wykorzystać do własnych celów odsyłam - https://stworzycstro...lony-wordpress/także moim zdaniem na początek coś idealnego to właśnie WordPress sam zaczynałem tak to wiem co mówię.


W temacie: Oprogramowanie do zarządzania tranportem

17 marzec 2019 - 22:17

Przecież tego jest cała masa, ale co z tego, że masz dobre opragramowania, jak maszyny czy sprzęt masz do kitu, a tak miałem w jednej firmie kierowcy nie mieli czym jeździć bo stare zestawy, ale szef pakował ogromne pieniądze w bezpieczeństwo. Swoją drogą jakby ktoś szukał to odsyłam - https://www.truck.pl...ośniki-koszowe/bardzo dobry portal z ogłoszeniami specjalistycznymi.


W temacie: Gdzie szukać pracy?

13 marzec 2019 - 21:16

Najłatwiej przejść po zakładach, które macie w mieście, no chyba że jesteście zainteresowani wyjazdem za granicę i zarobieniem jakby nie patrzeć znacznie większych pieniędzy to wtedy agencje pośrednictwa pracy. Gdzie wyjechać? Znajomi pojechali w zeszłym roku z In Person do Holandii, praca w ogrodnictwie, ale mówili, że bardzo dobre warunki bez jakiejś harówki taka na spokojnie, sporo starszych osób pracowało, no i bardzo dobry kontakt z agnecją to mówili, że duży plus.


W temacie: Czym zajmują się agencje zatrudnienia

13 marzec 2019 - 21:07

Nie do końca agencje pośredniczące to również takie firmyk, które współpracują z klientami i od razu mają pulę etatów do rozdania. Ogólnie mimo wszystko polecam wyjazd z takimi agencjami za granicę niż szukanie w Polsce. Dobry kierunke Holandia i spory wybór jeśli chodzi o możliwości - https://inperson.pl/sprawdzona agencja, która gwarantuje opiekę koordynatora na miejscu to naprawdę ułatwia, ogólnie pomoc w znalezieniu mieszkania, spory wybór branż. Kwestia kto czego szuka.