Skocz do zawartości


pepke

Rejestracja: 31 paź 2012
Poza forum Ostatnio: lis 09 2020 13:29
-----

Moje posty

W temacie: Aranżacja wnetrz: Kolorowy salon

09 listopad 2020 - 13:33

Najlepiej wziąć architekta.projektant wnętrz pomoże dobrać materiały, wybrać kolory itp. Ale czy opisze/zobrazuje technicznie wykonawcy rozwiązania, które wymyśli? Architekt zrobi rysunki techniczne z opisami dla wykonawcy, bedzie nadzorował jego prace, proponował alternatywne rozwiązania w razie problemów.

 

Ciekawych dekoracji na ściany polecam poszukać w tym sklepie: https://www.arttor.pl/W dobrej cenie znajdziecie tam obrazy na ściany czy plakaty. W wielu oryginalnych wzorach

1579192517.jpg


W temacie: Pożyczka hipoteczna na budowę domu

09 listopad 2020 - 13:29

Masz inną nieruchomość, którą zastawiasz i dostajesz kasę, którą możesz wykorzystać na dowolny cel. ING na przykład daje pożyczkę do 80% wartości zastawianej nieruchomości.

 

Czyli masz nieruchomość którą zastawisz?
Nie wiem czy nie ma ograniczeń co do wielkości tej pożyczki.
No i oprocentowaniem chyba gorzej.
 
Ze swojej strony polecam zerknać sobie tutaj https://lodzkieksper...zka-hipoteczna/Na stronie jest opisane, czym taka pożyczka hipoteczna jest. 

W temacie: Gdzie reklamowac firme?

29 październik 2020 - 08:31

Chciałbym otworzyć dyskusję o mailingu (nie spotkałem się wcześniej z tego typu tematem na forum). Nie mam tutaj oczywiście na myśli rozsyłanie spamu, ale bardziej korzystanie z własnej bazy adresów zebranych od użytkowników którzy rejestrowali się na naszych forach, blogach i portalach. Czy reklamowaliście firmę za pomoca mailingu?

Skontaktujcie się również z tą agencją reklamy https://aliso.pl/ Zajmuje się projektowaniem stron www oraz pozycjonowaniem. Tworzyli mi stronę (jestem z niej bardzo zadowolony).


W temacie: Dobry wykonawca hali magazynowej

05 maj 2020 - 10:17

Firm takich jest wiele, ze swojej strony mogę polecić Ci jednak firmę z dużym doświadczeniem w takich konstrukcjach. Jest to firma MCM, na stronie znajdziesz do nich kontakt:

https://www.mcmproject.com.pl/

 

Firma specjalizuje się zarówno w projektowaniu jak i wykonawstwie hali stalowej. Poza tym umożliwia rownież rozbudowę istniejących już hal.

 

Powinni przedstawić Ci wycenę inwestycji. 


W temacie: Reklama firmy w sieci

12 marzec 2020 - 08:14

To trochę słabo, z tego względu, że Adwords, mimo że droższy, to jest skuteczniejszy. W przeciwieństwie do innych systemów, działa na zasadzie remarketingu, czyli jeżeli ktoś czegoś szuka w sieci, to później Adwords, będzie wyświetlał reklamy przez kilka dni - aż użytkownik kliknie i skorzysta z oferty. 

 

Ze swojej strony polecam docenić równeiż reklamy na facebooku i na instagramie

http://www.mediaboss...arto-je-wybrac/

 

Bardzo wiele osób szuka na tych portalach usług.