Skocz do zawartości


Jojo44

Rejestracja: 29 cze 2020
Poza forum Ostatnio: lip 02 2020 12:55
-----

Moje posty

W temacie: Szukam firmy budowlanej

01 lipiec 2020 - 13:30

My budowaliśmy dom z Espiro Property, dom wybudowany pod klucz. Firma odciążyła mnie z wielu formalności. Mogliśmy skontaktować się z poprzednimi klientami, aby poznać ich opinie o pracy firmy. Wg mnie jest to rzetelna i doświadczona firma, która wywiązuje się z terminów i ustaleń, na bieżąco informują o wykonanej na budowie pracy. Dają też kilka lat gwarancji na wykonane prace. Dużym plusem jest też gwarancja stałej ceny (cena nie rośnie po podpisaniu umowy, niezależnie od sytuacji na rynku itp.) oraz brak zaliczek. A efekt finalny, jak to mówią, bezcenny :) 

To, co piszesz, o Espiro Property brzmi jak opis idealnej firmy :) Planujemy budowę domu w Warszawie, na pewno sprawdzę ich ofertę jeszcze dziś! Dzięki :)


W temacie: Czyszczenie mocno zabrudzonego wnętrza auta

30 czerwiec 2020 - 21:30

Taki zabieg najlepiej wykonać u specjalistów, czyli po prostu pranie tapicerki, to daje najlepsze efekty. Korzystaliśmy całkiem niedawno z takiej usługi w serwisie Auto Matraszek, mają fajną ofertę, jeśli chodzi o auto spa - https://automatrasze....pl/pl/auto-spa


W temacie: Gdzie najtańsze ubezpieczenie samochodu?

30 czerwiec 2020 - 21:28

Ja kupuję ubezpieczenie OC w Auto Matraszek w Markach http://automatraszek.pl/, mają bardzo dobre oferty, a pani, która jest za to odpowiedzialna, zawsze potrafi doradzić najlepszą opcję. :) 


W temacie: naprawa szyb samochodowych warszawa

30 czerwiec 2020 - 18:37

Raz jeden była taka potrzeba, żeby serwisować, a w zasadzie to wymienić szybę samochodową. Kolega polecił mi Auto Szyby Warszawa, na ul. Śmiałej. Super obsługa, a wymiana przebiegła naprawdę sprawnie. Zdecydowanie polecam. Na stronie serwisu są wszystkie informacje kontaktowe http://www.szybysamochodowe.com/ i też "kod rabatowy" na pierwszą usługę :)


W temacie: gadżety reklamowe

30 czerwiec 2020 - 18:25

Jeśli chodzi o słodycze reklamowe, to przyszły mi do głowy teraz krówki od Majami :) Bardzo pyszne! Zawsze szybko się rozchodzą :) Tu ich strona http://majami.pl/