Skocz do zawartości


fotografdanieltarka

Rejestracja: 02 cze 2020
Poza forum Ostatnio: cze 09 2020 21:49
-----

O mnie

CZEŚĆ!

Jestem fotografem ślubnym, który całkowicie oddał się swojej pracy i wszystkiemu co jest z nią związane. Uwielbiam spotykać się z ludźmi, poznawać ich marzenia i słuchać ich historii, odwiedzać nowe miejsca oraz poświęcać na to wszystko każdy swój czas. Mieszkam we Wrocławiu ale pracuję w całej Polsce oraz za granicą.

 

MÓJ STYL

Nie tylko potrafię uchwycić naturalny nastrój dnia ślubu, ale także tworzę go, opowiadając całą historię Waszego ślubu. Często jestem pytany jaki styl reprezentuję i jak rozwinąłem się tworząc takie zdjęcia ślubne, które wyróżniają się na dzisiejszym jakże wysoce konkurencyjnym rynku ślubnym. Cóż, jestem fotografem ślubnym z gatunku ‘Real Art’, stosuje fotografię artystyczną do żywego, oddychającego, szybko poruszającego się zjawiska, jakim jest ślub. Mój styl został opisany jako uduchowiony, radosny i wyrafinowany. Ostatecznie moim celem jest stworzenie żywych, energicznych, doskonałych obrazów artystycznych, które są tak wyjątkowe, jak ludzie na zdjęciach.

MOJE ŻYCIE

Kiedy zastanawiam się nad moim życiem, chciałbym być zapamiętany jako ktoś, kogo twórcza wizja przynosi radość innym. I że żyłem swoim życiem z łaską. I ze śmiechem. I jestem bardzo wdzięczny ludziom, którzy wybrali mnie do udziału w ich radości, ponieważ zapewniam wkład, który jest prawdziwy i trwały. Jeśli zatrudnicie mnie jako fotografa ślubnego, obiecuję dostarczyć Wam niesamowite fotografie, które będą żyły w Waszej rodzinie przez niezliczone pokolenia. Moje zabawne i zrelaksowane podejście sprawi, że Twój dzień będzie niezapomniany, jak zdjęcia, które dostarczę Wam w przepięknym, niestandardowym albumie i oszałamiającej oprawie, która pozostanie z Wami na pokolenia.

POZNANIE

Fotografia jest jak romans z życiem. Sesje zdjęciowe ze mną to wyjątkowe spotkanie, celebrowanie chwili i uczuć w Waszym związku. Sesje portretowe/glamour to spełnianie Waszych najskrytszych marzeń, natomiast zdjęcia biznesowe to budowanie Waszej pewności siebie, Waszego wizerunku, osobowości liderów oraz Waszej marki.

OBIETNICA

Moją obietnicą jest stworzenie pięknych i znaczących zdjęć dla Was i Waszej rodziny, jednocześnie zapewniając Wam wspaniałe albumy, odbitki i niesamowite wrażenia. Chcę, aby Wasze fotografie, które tworzę, rozśmieszały ludzi, sprawiały, żeby ludzie płakali ze wzruszenia i wstrzymywali oddech. To moje wyzwanie. Twoim wyzwaniem jest oprzeć się pragnieniu ich wszystkich!

Jestem gotowy sfotografować twój ślub w dowolnym miejscu na świecie.

– Daniel Tarka.

 


Statystyki


 • Grupa: Członkowie
 • Całość postów: 2
 • Odwiedzin: 98
 • Tytuł: Nowy użytkownik
 • Wiek: 39 lat
 • Urodziny: Listopad 26, 1980
 • Płeć
  Mężczyzna Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Fotografia, Książki, Prawo

0 Reputacja neutralna

Narzędzia użytkownika

Znajomi

fotografdanieltarka nie posiada znajomych

Ostatnio byli

Brak ostatnio odwiedzających do wyświetlenia