Skocz do zawartości


olka83

Rejestracja: 12 sie 2014
Poza forum Ostatnio: wrz 09 2014 14:14
-----

Moje posty

W temacie: Polecani producenci mebli

15 sierpień 2014 - 10:56

Na Allegro można znaleźć wielu producentów, wystarczy sprawdzić komentarze, który jest solidny i godny zaufania. Ja też otwieram mój sklep na Allegro i wszystko już jest prawie gotowe. Zostało nam tylko znalezienie jakichś szablonów, dzięki którym będziemy robić szybkie zmiany na aukcjach i gotowe.


W temacie: REKLAMACJA - WYMIANA TOWARU Z DOPŁATĄ?!

15 sierpień 2014 - 10:51

Wydaje mi się, że konsument jest chroniony w takich wypadkach i powinien dochodzić swoich praw, nawet za pośrednictwem Rzecznika Praw Konsumentów. Np. Allegro też chroni swoich użytkowników, więc sprawa powinna być do rozwiązania. Ja swój sklep też otwieram na Allegro, bo ludzie tam chętnie kupują. Potrzebna mi już tylko masowa zmiana treści na aukcjach i będziemy tam sprzedawać.


W temacie: Czym się kierować przy wyborze sklepu internetowego?

15 sierpień 2014 - 10:48

Spróbuj na początek założyć taki sklep na Allegro, moja firma robi tak samo - to o wiele łatwiejsze. Wystarczy ogarnąć jakiś szablon, dzięki któremu będzie możliwa masowa edycja treści allegro i pozałatwiać kilka formalności. Powodzenia!


W temacie: pomysł na biznes

15 sierpień 2014 - 10:44

Działalność przez internet jest bardzo dobrym pomysłem. Mój sklep internetowy radzi sobie bardzo dobrze. Teraz wchodzimy na Allegro, ogarniemy tylko jeszcze jakiś szablon, dzięki któremu będziemy robić szybkie zmiany na aukcjach i gotowe. Trzymajcie kciuki ;)


W temacie: Alkohol w Internecie

15 sierpień 2014 - 10:42

Ja widziałam sporo sklepów w internecie, w których możliwe jest kupno alkoholu. Wystarczy kliknąć, że się ma 18 lat, a potem i tak nikt tego nie sprawdzi. Podobnie jest z Allegro. Przeglądałam je, bo mój sklep własnie zaczyna tam działać. Szukamy tylko czegoś, dzięki czemu będą możliwe poprawki do wielu aukcji i startujemy.