Skocz do zawartości


michal71

Rejestracja: 21 kwi 2020
Poza forum Ostatnio: gru 16 2020 16:54
-----

Moje posty

W temacie: Założenie własnego sklepu internetowego

16 grudzień 2020 - 16:58

Ja swój sklep internetowy oparłem na oprogramowaniu Prestashop 1.7. Dołożyłem do tego integrację z hurtownią producenta odzieży damskiej i stopniowo wdrażam do swojego sklepu kolejne kategorie. Na razie to tylko damskie komplety dresowe oraz bluzy. Postawiłem na jakość oferty a nie na ilość.


W temacie: Woda dla pracownika – kiedy pracownik ma prawo jej żądać?

28 wrzesień 2020 - 12:09

U nas w firmie stoi dystrybutor zimnej i ciepłej wody HOT & Cold https://waterspolska...sklep/hot-cold/i myślę, że to najlepsze rozwiązanie problemu dostarczania wody dla pracowników.


W temacie: Prezent dla chlopaka

28 wrzesień 2020 - 09:33

Ja moim dzieciom w zimie kupiłem sanki metalowe od WADO https://wado.net.pl/sanki-metalowe/(gdyż jako jedne miały udźwig 100 kg) i zorganizowałem dla nich wspaniały kulig.


W temacie: Na czym polega proces filtracji?

28 wrzesień 2020 - 08:58

Filtracja wody może być stosowana na wiele sposobów. Dla przykładu często stosowana filtracja wstępna usuwa z wody zanieczyszczenia stałe w postaci piasku, rdzy czy innych zawiesin. Pozwala to na oczyszczenie mechaniczne wody, dzięki czemu woda jest przystosowana do kolejnego etapu, którym jest uzdatnianie wody. Dużo informacji na ten temat dostępnych jest na stronie np. firmy Twoja Czysta Woda z Rybnika https://twojaczystaw...datnianie-wody/. Odpowiadają oni w prosty sposób na najpopularniejsze pytania z zakresu badania i uzdatniania wody pitnej.


W temacie: Reklama firmy

28 sierpień 2020 - 07:03

Dla firm o zasięgu lokalnym w ostatnim czasie pojawiła się świetna forma reklamy multimedialnej w totemach reklamowych Alex Media https://alex-media.pl/. Na razie kilka z nich znajduje się w Małopolsce w Andrychowie, Wadowicach i Kętach. Jednak z biegiem czasu sieć ma zostać rozbudowana o nowe urządzenia.