Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

dzaccerini

Rejestracja: 25 lut 2020
Poza forum Ostatnio: kwi 25 2020 23:57
-----

Moje posty

W temacie: Podpis elektroniczny - warto wyrobić?

26 kwiecień 2020 - 00:01

Po raz pierwszy przeczytałam o elektronicznym podpisie na blogu http://newbrands.pl/...odzenia-z-domu/. Podoba mi się koncept. Postaram się wyrobić bezpieczny podpis elektroniczny. Do tej pory korzystałam z tego zwykłego, ale dokumentów do zus np. już nim nie podpiszę. Teraz już się upewniłam,  że jest to bezpieczne i należy iść z duchem czasu. 


W temacie: Jak firma w trudnej sytuacji finansowej może obniżyć koszty zatrudnienia

09 marzec 2020 - 15:50

To wszystko zależy od tego w jakiej działalności działa firma. Ja np. prowadzę firmę transportową i udało mi się znacznie ograniczyć koszta dzięki monitoringowi floty

 

Dokładnie - ja również prowadzę niewielką firmę transportową, tylko że korzystam z usług https://fleethouse.p...za-transportowa, porządny system zarządzania flotą, który pozwala na kontrolę czasu pracy kierowców, zdalne pobieranie plików ddd, śledzenie gps samochodu, czy pobieranie plików z tachografu, no ogólnie zadowolony jestem.


W temacie: Tani program do zarządzania firmą

25 luty 2020 - 17:35

Osobiście korzystałem z samochodowych lokalizatorów przez firmę FleetHouse. Zajmują się monitoringiem floty, dzięki apce masz dostęp do informacji typu eco-driving, danych z tacho, zużycie paliwa itp. Mogę polecić wszystkim którzy posiadają w swojej firmie pare aut i chcą miec dokładniejszy wgląd do tego co się z nimi dzieje. Przydatna rzecz, dzięki której można trochę zaoszczędzić pieniążków.


W temacie: stres w pracy

25 luty 2020 - 17:31

Każdemu pomoże coś innego, trzeba próbować coś zmienić. Nie denerwować się jak coś nie wyjdzie, bo w życiu nie o to chodzi. A najlepiej - zmienić pracę, choć wiem że łatwo powiedzieć a ciężej zrobić.


W temacie: Inwestowanie w złoto

25 luty 2020 - 17:30

W złoto raczej nie inwestuję, prędzej forex, ale i tak dobrze się zorientować co, gdzie i jak...