Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Barbara78

Rejestracja: 03 lip 2014
Poza forum Ostatnio: sie 24 2017 12:49
-----

Moje posty

W temacie: Dziewczyna prezent

24 sierpień 2017 - 12:52

biżuteria, czekoladki i kwiaty - to się zawsze sprawdza ;)


W temacie: Jakie miejskie buty zimowe

24 sierpień 2017 - 12:52

faktycznie, ale teraz ceny są o wiele niższe ;)


W temacie: Wypożyczalnia samochodów

24 sierpień 2017 - 12:50

A w mazowieckim kogo polecicie? Mieszkam w okolicy Sierpca i potrzebuję auta na początek września. Znalazłam informację o firmie Bako-Auto - oni oferują wynajem samochodów osobowych w Sierpcu, tutaj więcej informacji - http://bako-auto.pl/...-aut-osobowych/ może ktoś z Was ich kojarzy? Jeśli tak, jak opinie??


W temacie: Konto firmowe - jaki bank wybrać?

09 sierpień 2017 - 07:29

Nie wyobrażam sobie jak firma może funkcjonować bez konta bankowego. Ja prowadzę własną firmę i konto w banku jest mi niezbędne. Przede wszystkim wykonuję dużo przelewów, część z nich staram się robić korzystając z Express Elixir. To system przelewów natychmiastowych, przydaje się, gdy musimy opłacić coś na „już”. Działa w wielu bankach, tutaj lista - http://www.expressel...la-dostepnosci/. Często się przydaje ;)


W temacie: Z jakich nowoczesnych form szkoleniowych korzystają polskie firmy

27 kwiecień 2017 - 12:31

Z tego co zauważyłam, to e-learning jest formą szkoleń, która w ostatnim czasie zyskała na znaczeniu. Przede wszystkim nauczanie na odległość jest sposobem nie tylko na przyswajanie wiedzy, ale też na polepszenie komunikacji - i co ważne e-learning sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Tutaj wypisano jeszcze kilka zalet - http://www.elearning...ego-e-learning/. Sama teraz zastanawiam się nad wdrożeniem platformy e-learningowej do swojej firmy - za jej pomocą można organizować m.in. szkolenia BHP, szkolenia dla przedstawicieli handlowych, testy pracownicze dotyczące podnoszenia kwalifikacji zawodowych, czy nawet kursy językowe.