Skocz do zawartości


olka1

Rejestracja: 07 mar 2012
Poza forum Ostatnio: lut 25 2014 06:56
-----

#161149 niepełnosprawni urlop dodatkowy

Napisane przez olka1 w 27 luty 2013 - 13:25

dzięki doriss tak myślalam , ale upewnić się to malutki komfort :)


#111509 Piątek...

Napisane przez olka1 w 19 lipiec 2012 - 07:56


    [*]Autokar wiozący grupę parlamentarzystów wypadł z jezdni i rozbił się na drzewie. Miejscowy rolnik, na którego polu doszło do tragedii, pogrzebał ofiary wypadku, a potem zadzwonił po policję. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zaczęli przesłuchiwać rolnika:
    - Czy na pewno wszyscy już byli martwi?
    - Niektórzy twierdzili, że nie, ale wie pan jak ci politycy kłamią..
    [/list]


#111500 Piątek...

Napisane przez olka1 w 19 lipiec 2012 - 07:53

Mama z 5-letnim synkiem wybrała się na spacer. W pewnej chwili mówi:-Popatrz synku, pająk je biedronkę-Mamusiu, a co to jest dronka???


#109359 Piątek...

Napisane przez olka1 w 06 lipiec 2012 - 13:27

Bajka o porze i selerze, Przyszła pora to se leże...a szczególnie że to piatek ;)))))))


#109319 Piątek...

Napisane przez olka1 w 06 lipiec 2012 - 11:40

Tu był Jurek, Tu był Mietek, Tu był Roman...Niby zwyczajne napisy... Czemu mnie tak niepokoją?Czy to z powodu dziwnego koloru lub charakteru pisma?A może dlatego, że czytam je we własnej szafie...


#109318 Piątek...

Napisane przez olka1 w 06 lipiec 2012 - 11:39

Mourinho wybrał się do Barcelony, aby podejrzeć metody treningowe Guardioli.- Jak ty to robisz, że oni tak świetnie grają?- Zadaję im pytanie na myślenie, a to pomaga – mówi Guardiola, po czym woła do siebie Messiego.- Messi, kto to jest: syn twojego ojca, ale nie twój brat?- Eee, proste! To przecież ja!Mourinho zastanowił się chwilę i wrócił na swój stadion. Zwołał wszystkich zawodników i objaśnił im cudowną metodę Barcelony.- Dobra kolego - zwrócił się do Cristiano Ronaldo. - Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?- Trenerze, zaskoczył mnie pan! To niesprawiedliwe! Proszę o czas do namysłu.- OK. Masz czas do jutra.Po treningu Ronaldo podchodzi do Ozila i pyta się go:- Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?- Nie wiesz? To przecież ja!Następnego dnia Mourinho woła do siebie Ronaldo i pyta:- Zastanowiłeś się?- Tak! Chodziło o Ozila! - odpowiada pewny siebie Ronaldo.Mourinho wściekł się i mówi:- Ty głąbie! To przecież Messi!Portugalczycy wracają po przegranym meczu do domu. Kibice chcą pobić Scolariego i piłkarzy za porażkę. Cristino Ronaldo wrócił do siebie, postanowił wziąć kąpiel z bąbelkami, ale zabrakło mu świeczek zapachowych i żelu do włosów. Do sklepu boi się pójść, bo kibice go dopadną. Dzwoni więc do przyjaciela i opowiada mu o swoim problemie. Kumpel doradził Cristiano, żeby dla bezpieczeństwa przebrał się za zakonnicę. Ucieszony Ronaldo zrobił tak, jak poradził mu przyjaciel, i idzie do sklepu. Nagle ktoś woła:- Siostro Ronaldo! Siostro Ronaldo!Crisitano ucieka jak najszybciej może, ale ten ktoś go dogania i mówi szeptem:- Siostro Ronaldo, to ja, siostra Pauleta.Po meczu podchodzi do Franka Lamparda kibic i prosi go o pięć autografów.- Dlaczego, aż pięć?- Bo za pięć pańskich mogę otrzymać jeden autograf Cristiano Ronaldo.