Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

basza88

Rejestracja: 08 kwi 2014
Poza forum Ostatnio: mar 21 2018 13:40
-----

Moje posty

W temacie: Do Edzi: Świadectwa pracy do 30 czerwca 2017

31 lipiec 2017 - 13:48

Proszę o pomoc ponieważ nie wiem czy dobrze zrobiłam wystawiając świadectwo pracy w związku ze zmianami w wydawaniu świadectw pracy.
Zatrudnialiśmy pracownika na czas określony w okresie od 19.04.2016 do 18.07.2016, a następnie również na czas określony od 19.07.2016 do 18.07.2017. Aktualnie będziemy zawierać umowę na czas nieokreślony. Czy za okres pierwszej umowy od 19.04.2016 do 18.07.2016 powinnam wydać tylko świadectwo pracy do 30.06.2017 r.? Jeżeli chodzi o urlop wypoczynkowy pracownika ma wymiar 20 dni za okres pierwszej umowy przysługiwało mu 5 dni, ale wykorzystał w rzeczywistości tylko 2 dni. Czy dobrze zrobiłam jeżeli wpisałam w świadectwie 2 dni ( ponieważ przed druga umową zawieraliśmy porozumienie art. 171 § 3 Kp). Wydałam świadectwo za okres od 19.04.2016 do 18.07.2016 r. ale nie wiem czy dobrze. czy dobrze zrobiłam z tym urlopem?