Skocz do zawartości


koziołek78

Rejestracja: 23 sie 2012
Poza forum Ostatnio: maj 20 2013 15:45
-----

Moje posty

W temacie: Jakie biuro rachunkowe online wybrać?

20 maj 2013 - 15:45

A ja rozumiem to inaczej i chyba p. Małgorzata rozumie to błędnie. Online to nie chwyt marketingowy tylko wygoda dla klienta, który nie musi osobiście fatygować się z dokumentami. Z tego co wiem to chyba w Infakcie takie dokumenty odbiera kurier. Pozniej biuro je skanuje i te skany sa do pobrania online - w razie potrzeby wgladu.To jednak wygoda. Ale w mojej opinii i tak nic nie zastapi bezposredniego kontaktu z ksiegowa (oczywiscie kompententa!). Tak ze raczej online odradzam. Chyba ze do bardzo malych dzialalnosci - to tak. Inna sprawa jest taka ze dla bardzo malej dzialalnosci mozemy KPiR zrobic sami bez klopotu.

W temacie: pełna księgowość

20 maj 2013 - 15:37

Nie martw się. Oczywiście że taka funkcja jest. R2fk umożliwia automatyczne dekretowanie różnic kursowych. Godne uwagi jest też automatyczne pobieranie kursów walut, co w innych programach wcale nie jest takie oczywiste.

W temacie: pełna księgowość

16 maj 2013 - 15:29

To prawda. Ja twierdzę że szkoda że wersja demo nie ma przykładowego zestawu dokumentów. Tego mi brakowało. Musiałam sama sobie wszystko wklepać. A jako że to wersja demo - czyli do sprawdzenia i przetestowania (ja to tak rozumiem), to powinnam ja odpalic wraz z przykladowym zestawem danych. I wtedy mogłabym sobie porobić na nich różne operacje, dodać parę swoich wpisów w razie potrzeby i tak dalej...

W temacie: faktura z błędną nazwą nabywcy

13 maj 2013 - 14:56

Ja bym pokusiła się o korektę ale z drugiej strony jak to nie jest rażący błąd i NIP się zgadza to też nie powinno być wielkiego halo z tego powodu.

W temacie: kontrola pip

13 maj 2013 - 14:54

Mogę dodać ze 2x w życiu byłam świadkiem niezapowiedzianej kontroli PiPu