Skocz do zawartości


grupaoem

Rejestracja: 15 paź 2019
Poza forum Ostatnio: paź 16 2019 11:48
-----

Moje posty

W temacie: drukarka do firmy

15 październik 2019 - 12:02

My w biurze mamy Brothera DCP-T500W. Tusze się dolewa. Oszczędna jest bardzo a drukujemy dosyć sporo różnego typu dokumentów. 


W temacie: Wynajem biura dla firmy

15 październik 2019 - 12:00

Jeżeli chodzi o biuro to kwestia tego jakie ma ono mieć przeznaczenie. Czy będziesz obsługiwać klientów w firmie czy nie. Jeżeli tak to lokalizacja itp. ma ogromne znaczenie. Jeżeli nie, to biuro może być na obrzeżach miasta. Koniecznie zwróć uwagę na możliwość podłączenia do internetu oraz jak wyglądają dodatkowe opląty za prąd, ciepło itp. Kwestia również umowy, żeby okres wypowiedzenia biura był  miarę krótki. 


W temacie: Reklama strony www

15 październik 2019 - 11:58

Ogólnie to podstawą jest dobrze przygotowana strona internetowa. Najlepiej taka, żeby osoby wpisujące w Google np. księgowość warszawa znaleźli odpowiednie na niej treści. Następnie pozycjonowanie strony internetowej oraz reklama za pomocą linków sponsorowanych powinny pozyskać nowych klientów. Najważniejsze na stronie są treści, i jeżeli nie mamy odpowiednio stworzonej strony to musimy się liczyć z tym, że każda forma reklamy może być droga i nieskuteczna. 


W temacie: dobry kurier

15 październik 2019 - 11:55

Przetestowaliśmy wiele platform i wszystko zależy od tego jakie to mają być wysyłki. Dla nas ciekawą ofertę ma sendit. Umowy bezpośrednio z żadnym kurierem nie podpisywaliśmy, bo jak by nie było jest to zobowiązanie.