Skocz do zawartości


yarek

Rejestracja: 03 wrz 2019
Poza forum Ostatnio: sty 04 2021 08:43
-----

Moje posty

W temacie: motywowanie pracowników

04 styczeń 2021 - 08:42

Każdy pracodawca powinien wiedzieć jak w najlepszy sposób zmotywować swoich pracowników. Trudno jest znaleźć jeden uniwersalny sposób, dlatego warto zapytać ich osobiście lub stworzyć anonimową ankietę. Lepszą efektywność działań może zapewnić też benchmarking: https://questus.pl/b...a-jego-rodzaje/ gdyż porównanie się do innych wskaże nam to, co należy poprawić w różnych aspektach organizacji naszej firmy.


W temacie: Solidne meble

12 październik 2020 - 10:00

My do tej pory kupowaliśmy meble w sklepach stacjonarnych, jednak w tym roku przez zaistniałą sytuację zamówiliśmy je w sklepie internetowym Szynaka Meble. Zdecydowaliśmy się na zestaw Kashmir: https://www.szynaka....44/category/82/ który w salonie bardzo ciekawie wygląda. Jeśli ktoś poszukuje solidnych mebli to w tym sklepie jest naprawdę duży wybór takich ;)


W temacie: Pozycjonowanie stron w Google Maps

29 wrzesień 2020 - 08:12

Jest wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem stron. Ja od 8 miesięcy współpracuję z agencją marketingową Ideo Force, która dla mnie zajmuje się pozycjonowaniem: https://www.ideoforc.../pozycjonowanie :) Z miesiąca na miesiąc moja strona była coraz wyżej w Google, a dziś znajduje się w top 3 jeśli chodzi o tego typu usługi w moim mieście. Warto postawić na pozycjonowanie strony, gdyż dzięki temu potencjalni klienci mogą wyszukać naszą firmę i wejść na stronę, a to już pierwszy krok do dokonania zakupu ;)


W temacie: Panele fotowoltaiczne

03 czerwiec 2020 - 20:17

ja też polecam założenie paneli. Mam od trzech miesięcy je u siebie i widać różnicę w rachunkach. Wszystkim zajmowała się u mnie firma https://pvge.pl i mogę ich szczerze polecić. Pomogli mi uzyskać dofinansowanie i ogarnęli montaż. Dostałem też gwarancję, więc w razie czego można zadzwonić i przyjadą z pomocą. Ogólnie super sprawa, oczywiście, że opłaca się je zakładać ;)


W temacie: dobre biuro rachunkowe

30 kwiecień 2020 - 09:42

a ja mogę polecić Ci rachunkowość Rzeszów: https://www.asset.rz...i/rachunkowosc/ Z usług biura Asset korzystam już przeszło dwa lata i nigdy się nie zawiodłem. Działają już chyba od 15 lat i prowadzą księgowość dla naprawdę dużych przedsiębiorstw. Sam prowadzę u nich swoją firmę i jak dotąd jestem dość zadowolony. Jeśli ktoś jest z Podkarpacia to polecam to biuro rachunkowe.