Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

G0siaa

Rejestracja: 28 sie 2019
Poza forum Ostatnio: sty 24 2021 19:14
-----

Moje posty

W temacie: Wycinka drzew bez zezwolenia w 2020 r.

24 styczeń 2021 - 19:15

Ja zdecydowałam się na ścięcie jeszcze jednego drzewa z terenu mojej posesji. Na szczęście udało mi się uzyskać potrzebne zezwolenie, ponieważ mogło ono zagrażać domownikom. Na stronie: https://www.dzwigizi...ew-na-wysokosci dowiedziałam się dokładnie, jak zabrać się za wycinkę niechcianego drzewa. Na szczęście przy pomocy żurawia jego usunięcie nie stanowiło dla nas żadnego problemu. 


W temacie: BDO Poradnik paragraf

24 styczeń 2021 - 14:39

Myślę, że możesz skonsultować się z przedstawicielem firmy www.prosoil.pl. Wykonują kompleksowe usługi z zakresu rejestru i szkoleń BDO. Posiadają wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz przejrzyste warunki współpracy. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.


W temacie: Naprawa laptopa a gwarancja

23 styczeń 2021 - 19:29

Warto też spróbować przełożyć baterię z innego laptopa i sprawdzić czy działa. Ja miałam kiedyś tak, że wirus zablokował działanie komputera i również myślałam, że przyczyną usterki jest zepsuta bateria. Pracownik serwisu www.dotbros.com zainstalował nową kopię systemu Windows oraz wszystkie potrzebne sterowniki, dzięki czemu komputer znów zaczął działać jak przed awarią ;). Miałam dużo szczęścia, ponieważ udało mu się odzyskać wszystkie potrzebne dane.


W temacie: Masz problemy ze skrzynią biegów? Zobacz jak sprawdzić dwumas podczas jazdy

23 styczeń 2021 - 19:20

Bardzo ciekawy artykuł. Ja również miałam problem z automatyczną skrzynią biegów w swoim samochodzie. Jej naprawą zajęła się firma www.dnis.pl. Na szczęście usterka nie była poważna i już następnego dnia mogłam cieszyć się w pełni sprawnym pojazdem. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ myślałam, że naprawa skrzyni będzie dla mnie bardzo wysokim wydatkiem. 


W temacie: Budowa hali dla firmy

20 styczeń 2021 - 19:52

Bardzo ważnym elementem każdej hali jest posadzka przemysłowa. Dobrze wykonana gwarantuje bezpieczną, wydajną i przyjemną pracę. Ja w tym zakresie korzystałam z usług firmy www.planbet.pl. Wykonali dla nas posadzkę żywiczną epoksydową, o bardzo dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne i środki chemiczne.