Skocz do zawartości


RenataKr

Rejestracja: 09 sie 2019
Poza forum Ostatnio: sty 20 2020 19:48
-----

Moje posty

W temacie: jak znaleźć dobrego prawnika?

20 styczeń 2020 - 19:50

Myślę, że wszystko zależy od tego jaki masz problem. Kancelarie zazwyczaj mają jakieś specjalizacje i tym warto się kierować przy wyborze prawnika. Jeśli np. chodzi o prawo rodzinne, to kancelaria Hilarowicz jest godna polecenia. Kancelaria znajduje się w Opolu (tutaj https://goo.gl/maps/TRBq7bvUwouw4L7C8).


W temacie: Rozwód Opole

19 styczeń 2020 - 11:00

Witam

Czy ktoś z obecnych, jest w stanie wskazać prawnika, który może pomóc przy sprawie rozwodowej? Nie ukrywam, że okolice Opola byłyby najlepsze. W ostateczności inne lokalizacje też wchodzą w grę.

Moja przyjaciółka ma obecnie w toku sprawę rozwodową, pomaga jej Pani adwokat z Opola. Sprawdź na stronie http://kdkancelaria.pl/rozwod-opole/

Na stronie znajdziesz kontakt do Pani prawnik, najlepiej będzie jak zadzwonisz, ew. napiszesz do niej i opiszesz swój problem.


W temacie: Promocja a budżet

22 listopad 2019 - 19:44

Według mnie warto zainwestować w usługi kreatywnej agencji marketingowej. Te pieniądze się zwrócą. Kreowanie marki jest w obecnych czasach niezwykle ważne. We Wrocławiu jest całkiem niezła kreatywna agencja reklamowa, zachęcam do skorzystania z ich usług.


W temacie: System ERP-wiarygodny dostawca

03 listopad 2019 - 20:35

Według mnie powinieneś sprawdzić ofertę Sente (https://www.sente.pl...-uslugi/teneum/). Mają bardzo dobre opinie. Ostatnio poruszaliśmy kwestię systemu ERP na spotkaniu podsumowującym miesiąc, głównie padały właśnie propozycje aby skorzystać z usług Sente. Zapewne na to rozwiązanie się zdecyduje moja firma.


W temacie: Dentysta - kobieta ciężarna

09 sierpień 2019 - 20:57

I tak lepiej iść prywatnie, niż potem naprawiać te same miejsca drugi raz bo na NFZ zrobili słabo...