Skocz do zawartości


mordex84

Rejestracja: 05 sie 2019
Poza forum Ostatnio: lis 07 2019 08:33
-----

Moje posty

W temacie: W co warto inwestować ?

07 listopad 2019 - 08:37

Zdecydowałem się na inwestycję w system fotowoltaniczny w swoim domu https://www.jkt-solar.pl/oferta/, na niższym poborze energii korzysta też i mój portfel ;)


W temacie: Niskie rachuki za prąd - jak to zrobić

13 wrzesień 2019 - 11:02

Instalacja fotowoltaiczna to świetny pomysł, ale pod warunkiem, że jest dostosowana do miejsca, w którym mieszkasz, waszego zużycia energii, warunków atmosferycznych. W internecie pełno ludzi, którzy niby się znają, a i tak nie mają zysków z fotowoltaiki. Trzeba znaleźć firmę, która może zrobić audyt  (https://www.jkt-solar.pl/ na przykład ), i to może pomóc w dobraniu takich  komponenttóe, żeby było nie tylko ekologicznie, ale i rentownie i w zdobyciu dotacji.


W temacie: Jakie czynniki wpływają na wartość mieszkania

10 wrzesień 2019 - 15:45

3 najważniejsze czynniki w tym wypadku to lokalizacja, stan budynku mieszkalnego i infrastruktury i wystrój samego mieszkania. O ile na 2 pierwsze nie mamy bezpośredniego wpływu to przemyślany remont z rzetelną ekipą, która wszystko zaprojektuje i zrealizuje, może zwrócić z nawiązką swoje koszty w  zwiększonej wartości mieszkania. 


W temacie: Jak firma w trudnej sytuacji finansowej może obniżyć koszty zatrudnienia

05 sierpień 2019 - 15:23

Systemy monitoringu gps to z pewnością dobry sposób na oszczędność. Trzeba jednak zadbać, żeby system na który się decydujemy był odpowiednio, nowoczesny, dokładny, ale i też przejrzysty i łatwy do nadzorowania U siebie zaimplementowałem system od Verizon connect, i mogę osobiście polecić.


W temacie: Monitoring pojazdów - ogranicz niegospodarność w firmie

05 sierpień 2019 - 15:14

Jesteśmy już w 2019 roku, monitoring GPS to standard, bez którego się nie obejdzie w kwestii zarządzania flotą