Skocz do zawartości


Nana30

Rejestracja: 31 lip 2019
Poza forum Ostatnio: paź 18 2019 11:58
-----

Moje posty

W temacie: Leasing samochodu używanego

18 październik 2019 - 11:57

Moim zdaniem warto, ja korzystam z usług https://partnerleasingowy.pl i właśnie mam w leasingu auto używane. Dzięki nim mam gwarancję, że samochód pochodzi od autoryzowanego dealera i jest w pełni sprawne, bez ukrytych wad. Firma ta zapewniło mi również minimum formalności, umowa została sfinalizowana błyskawicznie, a raty są niezwykle korzystne. Poza tym kiedy miałam wątpliwości, wszystko mi wytłumaczyli i wyjaśnili. 


W temacie: akt notarialny

16 październik 2019 - 11:09

W przypadku takich wątpliwości warto skorzystać ze sprawdzonego i zaufanego notariusza. Ja polecam https://www.notariusz-gliwice.com.pl/ Pani Anna Mańka to prawdziwa profesjonalistka, która rzetelnie i skrupulatnie podchodzi do każdego zlecenia. Korzystałam z jej usług kilkukrotnie i zawsze byłam zadowolona. Sympatyczna osoba, która zawsze wyjaśni wszelkie wątpliwości. Co więcej, mam pewność, że wszelkie akty notarialne są zgodne z prawem i nie będę miała problemów w przyszłości. 


W temacie: transport, spedycja

11 październik 2019 - 09:49

Akurat odnośnie tej konkretnej firmy nie pomogę. Za to mogę polecić godnego zaufania i rzetelnego spedytora. Sprawdź https://diera.pl/ To fachowcy w swojej branży. Dopasują się do twoich potrzeb i z najwyższą starannością zrealizują usługę. Wiem, bo korzystam z ich usług od lat. Nigdy nie miałam problemów. Zawsze realizują zlecenia na czas, są terminowi i mam pewność, że moje przesyłki są w dobrych rękach, bezpieczne. 


W temacie: Typy zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

07 październik 2019 - 12:30

W takiej sytuacji proponuję skorzystać z usług specjalistów. Ja polecam http://work-in.pl Zajmują się procesem rekrutacyjnym także pracowników z innych krajów UE. Co ważne, cały proces i papierologię biorą na siebie, ty już niczym się nie martwisz. Dostajesz pracownika z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami. Polecam tę firmę bo sprawnie realizują zlecenie i dostarczają naprawdę wyspecjalizowanych i kompetentnych pracowników. 


W temacie: Gadżety w reklamie

03 październik 2019 - 13:19

Moim zdaniem gadżety reklamowe to świetna sprawa, zwłaszcza jeśli są praktyczne. Ja korzystam z usług https://www.studiosiedem.com.pl Zamawiałam u nich szklanki z logo firmy i kufle. Fajna sprawa, solidne wykonanie i estetyczny nadruk. No i klienci zadowoleni, że dostali coś, co naprawdę się im przyda :) Dzięki temu też polecają moja firmę innym, albo wspominają o niecodziennych podarunkach. A to darmowa reklama pocztą pantoflową :)