Skocz do zawartości


Jolanta_Jolanta

Rejestracja: 25 lip 2019
Poza forum Ostatnio: lip 25 2019 13:21
-----

Moje posty

W temacie: Biuro rachunkowe

25 lipiec 2019 - 13:24

Poszukuje księgowej/ biura rachunkowego w centrum Warszawy.  Czy ktoś może zna niedrogą firmę świadczącą tego typu usługi? 

Pani Małgorzata i biuro Polaudit przy Ficowskiego 15 w Warszawie. To jest na Żoliborzu. Korzystam z ich usług od lat, a dla nowych klientów pierwszy miesiąc jest za 1zł. Więcej znajdziesz na: http://polaudit.pl

Pozdrawiam


W temacie: biuro rachunkowe Warszawa

25 lipiec 2019 - 13:20

Witam, czy ktos moglby mi udzielic rady? Potrzebuje dobre i rzetelne biuro rachunkowe Warszawa. Kazdy bowiem wie, jak wazne jest znalezienie dobrego biura, ktore sprawnie bedzie wykonywalo swoja prace. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

A ja polecam Panią Małgosię i Polaudit: http://polaudit.pl. przesympatyczna osoba i fachowy specjalista!


W temacie: Jakie biuro rachunkowe online wybrać?

25 lipiec 2019 - 13:17

witamJakie polecacie biuro rachunkowe Online? Które będzie najbardziej odpowiednie do małej, jedno-osobowej firmy?Proszę o polecenie mi czegoś dobrego i sprawdzonego!

Zapraszam na: http://polaudit.pl. Na pewno wybierze Pan zakres usług dla siebie.

Pozdrawiam


W temacie: Szukam księgowej na teraz (doslownie)

25 lipiec 2019 - 13:07

Witam.

Szukam ksiegowej na teraz, muszę wypelnic formularze i ogarnac kilka rzeczy i ja się nie znam na tym, przez brak czasu zaniedbalem kila spraw.

Proszę się odezwac w temacie jak najszybciej.

Zapraszam: polaudit@polaudit.pl, tel.22-633-87-80,

Firma Polaudit (http://polaudit.pl),

Pozdrawiam


W temacie: Poszukuję: biuro rachunkowe do sp. z o.o.

25 lipiec 2019 - 12:38

Witajcie. Szukam biura rachunkowego, które przejmie moją firmę po księgowej. Niestety zawaliła sprawę i chciałbym aby to biuro uczestniczyło już  w wyjaśnianiu tych spraw tak, żeby później przejąć prowadzenie księgowości na stałe. Chcę żeby to byli ludzie rzetelni, podchodzący poważnie do spraw i służący pomocą i odpowiedzią na każde pytanie czy też wątpliwość. 

Polecam sprawdzone prze mnie biuro księgowe: http://polaudit.pl. Kadry, płace, doradztwo i księgowość online. Pierwszy miesiąc jest za 1 zł! polecam szczególnie Panią Małgosię:)