Skocz do zawartości


Belek

Rejestracja: 12 lip 2019
Poza forum Ostatnio: paź 03 2019 12:28
-----

Moje posty

W temacie: Lucart franczyza

03 październik 2019 - 12:29

Lucart to znana marka w tej branzy, więc jestem na tak. Co prawda, nie prowadzę sklepu we franczyzie pod szyldem Lucart, ale to i owo w tych tematach wiem i jak mam już polecac jakąś markę do franczyzy przy sprzedaży artykułów motoryzacyjnych to na pewno Lucart.


W temacie: Opinie o Goldwings Flight Academy

02 październik 2019 - 09:58

To prawda :) Stawiajmy na siebie i swoje pasje, które mogą również zapewnić dobry zawód i przyjemną pracę, co umożliwi nam spełnianie swoich celów życiowych i finansowych. Jak macie predyspozycje oraz możliwości to jak najbardziej. Mi kursy w goldwings odpowiadają.


W temacie: Opinie o Goldwings Flight Academy

01 sierpień 2019 - 10:33

Dużo mi pomogliście swoimi wypowiedziami, po weekendzie będę już kontaktował się z goldwings i chcę zaczynać w końcu szkolenie na licencję PPL(A). Oby dobrze poszło :) bo koszt jednak mały nie jest, nawet przy tej licencji turystycznej. Dowiedziałem się póki co jeszcze od znajomego, który tam się szkolił, ile jest godzin szkolenia, wygląda to nieźle pod tym względem bo szkolenie jest długie i pewnie na spokojnie będę powoli to wszystko ogarniał.

 

Też niedługo się zapisuje na PPL(A) w Goldwings Flight Academy. Może będziemy nawet razem na szkoleniu. W międzyczasie aż mi odpowiadaliście na pytania w tym wątku to popytałem też trochę o opinie o Goldwings wśród kilku pilotów, których znam i szkolili się tam. Z tego co się dowiedziałem to zdecydowana większość ludzi, którzy po szkoleniach w goldwings zostaje pilotami, bardzo chwali sobie tę szkołę lataniia. Dużo tam wymagaja to i duzo ucza.


W temacie: System nawadniania do samodzielnego montażu - jaki wybrać?

23 lipiec 2019 - 09:06

To dobra opcja i oszczędna - wychodzi dużo taniej niż gotowy zestaw nawadniania. Ja mam w ogrodzie taki zestaw do nawadniania, który był do samodzielnego montazu, nawadnia świetnie, jak coś to zamawiełem stąd https://www.centrumnawadniania.com/(mogą Ci też zrobiić za darmo projekt nawadniania)


W temacie: Opinie o Goldwings Flight Academy

23 lipiec 2019 - 08:58

Dzięki za obszerne odpowiedzi Panowie. Zapomniałem właśnie zapytać jak z flotą w Goldwings, ale już widzę sam o tym wspomniałeś. Pooglądałem sobie jeszcze galerię na ich stronie to muszę powiedzieć, ze samoloty wyglądają imponująco, wszystko wygląda nieźle, więc chyba już nie powinienem mieć wątpliwości do której szkoły latania się zapisać.