Skocz do zawartości


rafon

Rejestracja: 25 cze 2019
Poza forum Ostatnio: wrz 14 2020 09:05
-----

Moje posty

W temacie: Prokura w spółce

14 wrzesień 2020 - 08:56

Podsyłam Ci wpis, w którym znajdziesz informacje - jaka jest odpowiedzialność prokurenta za zobowiązania spółki. W artykule tym umieszczono też szczegółowe informacje na temat tego, jakie zmiany wprowadza nowelizacja art. 20 ust. 2 pkt 2 oraz art. 21 ust. 2 PU. https://tatara.com.p...01-2016-r-2782/

 

Pozdrawiam  


W temacie: w co inwestować pieniądze

07 wrzesień 2020 - 13:49

Moim zdaniem w dalszym ciągu warto jest inwestować w obligacje. Polecam Ci wejść na stronę Kancelarii Tatara, gdzie znajduje się odnosząca do Contingent Convertibles definicja. Opisują tam obligacje, które poglegają automatycznej konwersji na kapitał jeśli spełni się określone warunki. Według mnie jest to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających wolne środki, które chcą na nich dodatkowo zarobić.


W temacie: własny biznes

10 sierpień 2020 - 07:25

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie jeśli chodzi o ogłoszenie upadłości firmy? Od dłuższego czasu wraz z moim spólnikiem borykamy się z dużymi problemami finansowymi i nasza firma jest nierentowna, dlatego zastanawiamy się czy zgłoszenie upadłości nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Czy cały ten proces jest czasochłonny? Jakie są jego konsekwencję? Chętnie dowiem się szczegółów. Z góry dziękują za wszelkie odpowiedzi. 


W temacie: Upadłość konsumencka 2020 - zmiany od 24 marca

15 czerwiec 2020 - 10:14

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej rzetelnych informacji na temat upadłości firmy to polecam Wam zajrzeć do artykułu "upadłość firmy i co dalej". Znajdziecie tam przydatne wskazówki i dowiecie się jak wygląda upadłość w przypadku firmy z wieloma pracownikami i działalności jednoosobowej. https://tatara.com.p...rmy-i-co-dalej/


W temacie: łowienie z prywatnej działki

08 czerwiec 2020 - 11:30

Jeśli jesteśmy już przy temacie wędkarstwa, to może ktoś z Was wypowie się na temat echosondy Striker Plus 4CV. Planuje zakup tego modelu i chciałbym usłyszeć opinie osoby, która go posiada. W internecie wyczytałem co prawda wiele pozytywnych informacji na jej temat, ale użytkownicy tego forum dużo razy mi już dobrze doradzili i zawsze jak chcę kupić coś nowego to wolę tutaj też podpytać. Czy według Was urządzenie to jest warte swojej ceny? Moją przychylność zyskała sobie głównie przez to, że jest sprzedawana wraz z przetwornikiem i posiada wbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours.