Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

biggy

Rejestracja: 23 cze 2019
Poza forum Ostatnio: sie 30 2019 14:07
-----

Moje posty

W temacie: Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

24 czerwiec 2019 - 20:23

Polecam https://milanovo.pl - pyszne jedzenie na dowóz. Mają restaurację na Wilanowie, bardzo przyjemne miejsce swoją drogą :) W menu np. pizze, sałatki, makarony. Jest w czym wybierać i wszystko naprawdę smaczne :) 


W temacie: rocznica komunii

24 czerwiec 2019 - 20:22

Zastanawiam się... Trzymacie na rocznicę stroje komunijne czy dzieci na rocznicę idą w "normalnych" ubraniach? Przecież przez rok mogą sporo urosnąć i w albę czy garnitur już ciężko się zmieścić. A u kuzynki na wsi widziałam, że wszystkie dzieci rocznicowe miały stroje komunijne... więc jak to jest możliwe? 


W temacie: Dobra restauracja

24 czerwiec 2019 - 20:20

W Warszawie polecam Milanovo na Wilanowie, tu ich strona - znajdziecie tam menu https://milanovo.pl Można zamówić sobie z dostawą do domu, czyli na dowóz. Jedzonko pycha, fajne pizze, makarony, super sałatki :) Każdy wybierze coś dla siebie. Mój ulubiony makaron u nich to Almonde, palce lizać :) 


W temacie: Inwestowanie w złoto

24 czerwiec 2019 - 20:18

Jak już inwestować i kupować złoto w sztabkach czy w monetach - to tylko w sprawdzonym miejscu. Gdzie Wy się zaopatrujecie? Ja mogę polecić Mennicę Kapitałową, http://mennicakapitalowa.pl


W temacie: Oprogramowanie do obsługi spedycji

24 czerwiec 2019 - 20:17

Polecam sobie poczytać o najnowszych logistycznych rozwiązaniach dla firm na http://pgt.pl, można tam znaleźć wiele merytorycznej wiedzy na ten temat i w ten sposób zadbać o swoją konkurencyjność w branży TSL :)