Skocz do zawartości


zenek55

Rejestracja: 18 cze 2019
Poza forum Ostatnio: lip 05 2019 15:17
-----

Moje posty

W temacie: Rozpoczęcie ebiznesu

30 czerwiec 2019 - 16:57

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, udało mi się jednak założyć sklep internetowy i nie jest to takie trudne jakby mogło się wydawać. Wystarczy wybrać i kupić domenę oraz serwer hostingowy (polecam Hekko). Dalej można kupić gotowy szablon i zredagować go pod nasze potrzeby. W moim wypadku jest to sklep internetowy https://donice-meble.pl zbudowany na silniku Prestashop. Zostaje jeszcze żmudne wczytywanie produktów, pisanie treści i pozycjonowanie SEO. Ale jak ktoś ma dużo czasu i anielską cierpliwość to wszystko jest możliwe :rolleyes:


W temacie: Jak zaplanować idealny ogród

20 czerwiec 2019 - 17:17

W dobrze urządzonym ogrodzie nie może zabraknąć donic mrozoodpornych w których można posadzić rośliny wielosezonowe. Donice obsadzone roślinnością można również na czas dużych mrozów przenieść do ogrodu zimowego czy też oranżerii. Ostatnio stały się modne donice z cortenu, które pokrywają się rdzawym nalotem pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych no i co ważne nie wymagają żadnej konserwacji. W ogrodzie nie może zabraknąć fontanny ogrodowej zestawionej w minimalistyczną kompozycją złożoną z kilku czy kilkunastu kamieni, lub po prostu ukrytej wśród roślinności, która będzie doskonałym dodatkiem. Cały asortyment dostępny https://donice-meble.pl/pl :rolleyes:

Polecam :angry:


W temacie: Doniczki na balkon - jakie polecacie?

20 czerwiec 2019 - 16:42

Na taras poleciłbym doniczki prostokątne wykonane z laminatu. Mam taką na balkonie, wytrzymała trzeci sezon i nie widać śladów użytkowania. Nie jest tania ale warta swojej ceny. Dodatkowo ma wbudowaną wkładkę uprawną co ułatwia obsadzenie donicy mniejszą roślinnością i może być mobilna. Jak ma ktoś więcej miejsca może np. na tarasie ustawić donice jedna przy drugiej i stworzyć z roślin naturalny ekran osłaniający chroniący przed słońcem albo ciekawskimi sąsiadami Donice w szerokim asortymencie możliwe do kupienia w sklepie internetowym pod adresem

https://donice-meble.pl/pl/

Polecam :D