Skocz do zawartości


Arkadiusz Kędra

Rejestracja: 16 lut 2014
Poza forum Ostatnio: paź 10 2019 22:24
-----

Moje posty

W temacie: Dobry prawnik w Krakowie?

10 październik 2019 - 22:27

Przypuszczam, że większość z nas jest w stanie polecić dobrych prawników w naszym kraju. Przy czym gdy w grę wchodzi prawo austriackie, niewątpliwie dobrym pomysłem będzie zwrócenie się do adwokatów z kancelarii https://www.smr-law.at/pl , mieszczącej się w Wiedniu. Możemy tutaj szukać pomocy zarówno jeżeli chodzi np. o prawo cywilne, jak i karne, przy czym w każdym z tym przypadków, zawsze możemy być pewni indywidualnego podejścia do każdej ze spraw:).


W temacie: dobry kurier

23 wrzesień 2019 - 14:25

Dobrych firm kurierskich na naszym rynku zdecydowanie nie brakuje. Niemniej jednak jeśli planujemy otworzyć się na niezwykle prężnie rozwijającą się Rumunię, trafnym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą https://kurierrumunia.pl . Ceny w tym przypadku zdecydowanie nie odstraszają, bowiem na start za przesyłkę zapłacimy poniżej 7 EUR. Ponadto możemy skorzystać z opcji zakupów za pobraniem, a także adresu magazynowego w tym kraju, co jest szczególnie ważne w przypadku wracających paczek.


W temacie: Leasing samochodu. Co daje i jakie ma zalety?

13 wrzesień 2019 - 08:41

Niewątpliwie leasing jest bardzo ciekawą opcją. Niemniej jednak zanim jeszcze się na niego zdecydujemy, warto porównać takie rozwiązanie z wynajmem długoterminowym. Wiele ciekawych informacji na ten temat znajdziemy na blogu firmy https://www.hitachic...pu-lub-leasingu . Jednocześnie działa ona kompleksowo i jeżeli będziemy zainteresowani jedną z tych propozycji, bądź też szukamy kogoś, kto zajmie się obsługą floty pojazdów, tutaj możemy liczyć na świetne warunki.


W temacie: Wynajem biura w Krakowie

06 wrzesień 2019 - 16:10

Jeżeli o Kraków chodzi, niezwykle ciekawą według mnie ofertę wynajmu powierzchni biurowych znajdziemy w https://www.herbewo....ynajecia-biura/ . Co istotne, są tam dostępne lokale o różnym standardzie,w ciekawej lokalizacji,  dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, a dodatkowo warunki wynajmu wydają mi się nader przystępne.


W temacie: Zdrowe oświetlenie w biurze

30 sierpień 2019 - 10:29

Bardzo fajne propozycje. Bądź co bądź, jeżeli szukamy ciekawego oświetlenia, zarówno do biura, jak i mieszkania, warto zapoznać się z ofertą, dostępną na szykownydom.com . Wybór różnych modeli lamp w tym przypadku jest bardzo szeroki, a dodatkowo mamy nie tylko możliwość zakupu lamp, jak również praktycznych dodatków do domu, ale także możemy korzystać z fajnych rabatów:).