Skocz do zawartości


Arkadiusz Kędra

Rejestracja: 16 lut 2014
Poza forum Ostatnio: kwi 15 2019 06:57
-----

Moje posty

W temacie: leasing sprzętu gastronomicznego

15 kwiecień 2019 - 06:59

Dzisiaj jeżeli o sklepy z wyposażeniem dla gastronomii, na naszym rynku jest ich naprawdę wiele. Moim zdaniem bardzo ciekawą ofertę posiada na pewno https://sklep.technica.pl/rapa . Są tam dostępne zarówno przystawki kasowe, jak również wszystko to, co niezbędne do wyposażenia zaplecza kuchennego. Przy czym nie musimy tutaj obawiać się o zbyt wygórowane ceny, ani też długi okres realizacji naszych zamówień.


W temacie: zakup mebli

25 marzec 2019 - 09:29

Jeżeli szukamy fajnych mebli biurowych w Białymstoku, zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą, jaką posiada salon meblowy https://www.biuroime...eble_gabinetowe . Asortyment w tym miejscu jest bardzo szeroki i obejmuje takie propozycje jak meble biurowe, gabinetowe, a także krzesła i fotele. Są one bardzo starannie wykonane, a przy tym świetnie się prezentują. 


W temacie: Zakup kosiarki i oleju do niej

05 marzec 2019 - 08:10

Zanim jeszcze zdecydujemy się na jakieś rozwiązanie dla siebie, bez wątpienia dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z artykułami, dostępnymi na http://trawnikmarzen.pl/. Dotyczą one różnego rodzaju kosiarek, są bardzo treściwe i bez wątpienia pozwolą nam na wybranie takiego rozwiązania, które sprawdzi się w przypadku bardzo dużego trawnika, jak również małego skwerku przed domem. 


W temacie: Wynająć samochód, czy kupić na własność?

21 luty 2019 - 20:28

Dzisiaj generalnie z tego co wiem, wiele osób decyduje się na skorzystanie z ofert wypożyczalni i nie dotyczy to tylko i wyłącznie firm. Chociażby wyjeżdżając na wakacje, czy też będąc w delegacji, dobrym pomysłem jest skorzystanie z ofert takich wypożyczalni jak białostocki http://wypozyczalnia.konrys.pl/ tym bardziej, że ceny są tam atrakcyjne, a wszelkie procedury wynajmu uproszczone do niezbędnego minimum. Takim sposobem można naprawdę sporo zaoszczędzić. 


W temacie: Polecani producenci mebli

21 luty 2019 - 16:12

Ja natomiast zawsze zwracam na to uwagę, szczególnie, że na naszym rynku nie brakuje dobrych producentów mebli, jak chociażby działająca w Białymstoku firma http://www.fabrykabm.pl . Posiada ona szeroki wybór mebli biurowych i gabinetowych, w tym także krzesła i fotele. Co więcej, opcja ta jest idealnym rozwiązaniem dla salonów meblowych, projektantów, czy też dystrybutorów.