Skocz do zawartości


Mariinka

Rejestracja: 30 maj 2019
Poza forum Ostatnio: lip 22 2019 19:51
-----

Moje posty

W temacie: Toczenie i frezowanie elementów do zabytkowych aut

22 lipiec 2019 - 19:44

No to musicie już się porządnie w to wkręcić, żeby zainwestować w takie maszyny. Te kosztują bardzo dużo. Mój znajomy sam sobie zbudował frezarkę CNC, może też warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem. Tu warto znać takie miejsca jak http://technikcnc.pl...iniowe-hg-hiwin W tym sklepie mają przeróżne części i akcesoria do takich właśnie maszyn


W temacie: Upadłość firmy - w jakim momencie ją ogłosić?

22 lipiec 2019 - 19:10

Czasami trzeba się z tym pogodzić i zlikwidować swoją firmę. Może w przyszłości coś innego, lepszego otworzycie :) Nieraz nie jest to łatwe, szczególnie jak macie wiele niezałatwionych rozliczeń z klientami. Tu może pomóc wam firma http://corsaria.pl/klienci/ Zajmują się oni między innymi skupem rozliczeń, nieuregulowanych faktur, umów. Będziecie mogli w ten sposób odzyskać część pieniędzy.


W temacie: biuro pod wynajem

21 lipiec 2019 - 09:36

Mało kogo przecież stać na wybudowanie, kupienie własnego biura. W biznesie też nie ma rzeczy pewnych, więc taka inwestycja może być troszkę ryzykowna. Jeżeli jednak postawicie na własne biuro, nie ważne czy budowę, czy też wynajem, to będziecie musieli odpowiednio je wyposażyć. Nowoczesne meble to podstawa, jednak też warto przemyśleć rozwiązania od firmy https://mikomaxsmart...iny-akustyczne/ Nie tylko umeblują wasze biuro, ale i także mogą zaproponować takie rozwiązania jak kabiny akustyczne.


W temacie: Karta kredytowa krok po kroku

18 lipiec 2019 - 10:04

Nie jest to nic skomplikowanego. Masz limity na karcie i wydajesz pieniądze z banku, później co miesiąc spłacasz, ustalane są terminy spłaty. Myślę że tu artykuł https://www.bankier....karta-kredytowapowinien Ci dokładnie wszystko wyjaśnić. Znajdziesz tu też oferty różnych banków na założenie karty kredytowej. W niektórych można liczyć na bardzo fajne benefity wynikające z założenia karty kredytowej.


W temacie: Gadżety w reklamie

15 lipiec 2019 - 10:19

Dobrze, że o takich rzeczach myślicie. W tej formie reklamy nie musicie sporo pieniędzy inwestować, więc według mnie jak najbardziej warto postawić na różne gadżety reklamowe. Tak samo taśma klejąca z nadrukiem oferowana przez http://tasmaklejaca....my-z-nadrukiem/ może bardzo dobrze sprawdzić się przy prowadzeniu biznesu.