Skocz do zawartości


Mariinka

Rejestracja: 30 maj 2019
Poza forum Ostatnio: lis 27 2019 08:14
-----

Moje posty

W temacie: jak założyć sklep internetowy i co za tym idzie

27 listopad 2019 - 08:14

Będzie tu całkiem sporo rzeczy do załatwienia, płatności też są ważne. Powinniście także pomyśleć z pewnością o opakowaniach waszych produktów wysyłanych do klientów. Najlepiej jak te będą zarówno bezpieczne, jak i nie będą was drogo kosztować. Myślę, że sklep Grala zaproponuje wam bardzo korzystną ofertę na hurtowe zakupy. Znajdziecie u nich różnego rodzaju opakowania foliowe, w tym bardzo popularne folie stretch.


W temacie: Top 6: Wyjazd wakacyjny? Zobacz o czym musisz pamiętać

18 październik 2019 - 06:31

Może dlatego tez lepiej prewencyjnie postawić na podróż samolotem:) Z doświadczenia wiem, że podróżowanie samochodem może być bardzo problematyczne. W sumie fajne jest to, że zawsze można stanąć, odpocząć, nawet po drodze coś zobaczyć, jednak traci się bardzo dużo czasu na drodze. Znacznie lepiej będzie wybrać samolot jako środek transportu na wakacje. Jeżeli będziecie organizować wakacje to dobrze się do tego przygotujcie. Z pomocą internetu i takich portali jak https://www.esky.pl/...co/es/hiszpaniamożna łatwo wyszukać tanie loty do praktycznie dowolnego kraju.


W temacie: Sofa, kanapa czy narożnik – co wybrać?

17 październik 2019 - 07:56

Praktyczniejszym meblem będzie narożnik z funkcją spania. Ja raczej należę do tych praktycznych więc i na taki narożnik postawiłem. Może i też zdecydujecie się na taki główny mebel w waszych salonie? Są też narożniki o fajnym designie. Tak samo myślę, że przydadzą się wam półki i regały proponowane przez https://empir.com.pl.../polki-i-regalyJa przechowuje w salonie książki i fajnie to wygląda. Oczywiście nie wszystkie, na pozostałe mam też swoje miejsce w sypialni.


W temacie: Top 10: Samochody na wakacje. Pojemne, oszczędne i tanie!

17 październik 2019 - 07:15

Najtaniej to wyjdzie oczywiście auto na gaz. A jak nie gaz to samochód w dieslu, mój pali tak około 5.5 litra na 100 kilometrów w trasie i jestem zadowolona z tego wyniku. Często podróżuje za granicę, tu czasem trzeba zainteresować się winietami. Te można kupić po drodze na stacji benzynowej, także jak piszą na https://www.bankier....y-drogowe-3646/można załatwić je online. Sprawdżcie sobie jak wyglądają ceny winiet w różnych krajach. Nie są to jakieś bardzo duże kwoty, ale np. Szwajcaria ma wprowadzone tylko roczne winiety.


W temacie: wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie urlopu wychowawczego

30 wrzesień 2019 - 09:59

Jestem prawie pewna, że taka rzecz nie może mieć miejsca. Jeżeli chodzi o umowę o pracę to rzeczywiście pracownicy mają bardzo dużo praw, jest to dobre dla nich, jednak dla właścicieli firm niekoniecznie już. Moja ciocia ma firmę i nie raz już narzekała na obowiązujące przepisy związane z umową o pracę. No ale wszystkim nigdy się nie dogodzi.