Skocz do zawartości


markopolo

Rejestracja: 26 kwi 2019
Poza forum Ostatnio: paź 19 2020 11:10
-----

Moje posty

W temacie: Pomoc prawna w uzyskaniu ugody z pracodawcą

19 październik 2020 - 11:10

Takie sprawy są moim zdaniem najgorsze, bo jednak jeśli też chcemy zachować pracę to po prostu wszystko się komplikuje, weź nawet jeśli chcemy zrezygnować z takiej pracy to tak że później jest problem ze znalezieniem nowej i tym podobne. Rzeczywiście warto jest porozmawiać z adwokatem. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic może się sprawdzić.

W temacie: obługa prawna - koszty

19 październik 2020 - 10:52

Ciężko powiedzieć. Założenie własnej firmy jest naprawdę ciężkim, długotrwałym i bardzo złożonym procesem. Ja od razu skontaktowałem się z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak. W Gliwicach mają oni świetne opinie, a ja potrzebowałem kogoś właśnie tak dobrego do obsługi prawnej mojej firmy. A koszt zależy od wielu różnych czynników.


W temacie: Malowana ściana w łazience?

29 wrzesień 2020 - 13:46

U mnie w łazience płytki są mniej więcej do połowy ściany, że tak powiem - do momentu aż zaczyna się lustro przy umywalce. I wyżej jest już farba jasna. Sprawdza się świetnie. A płytki jak coś to w sklepie https://szklanemozaiki.pl/ mają bardzo ładne.


W temacie: Jakiej marki buty damskie możecie polecić?

29 wrzesień 2020 - 12:29

Ja to ogólnie jestem miłośniczką wycieczek górskich i też w ten sposób poznałam mojego męża. ;) Obecnie bardzo często chodzimy na różne wycieczki a buty górskie kupuję w https://www.sklep.hanzel.pl/ już od dawna. ;)