Skocz do zawartości


hania32

Rejestracja: 14 kwi 2019
Poza forum Ostatnio: kwi 22 2019 12:45
-----

Moje posty

W temacie: Spotkania integracyjne

22 kwiecień 2019 - 12:45

Także uważam, że imprezy integracyjne to świetny pomysł na intgrację. Ważna jest atrakcja, bo od tego zależy czy impreza będzie udana. Z swojego doświadczenia mogę polecić bubble footbal -http://www.kojakfree...ubble-football/  . Niesamowita, zabawna atrakcja. Pracownicy na pewno się rozluźnią i zintegrują.


W temacie: wyjazd integracyjny

22 kwiecień 2019 - 12:43

Organizowałam kiedyś sama imprezę firmową. To było bardzo duże wyzwanie, ale ostatecznie wszystkim się impreza podobała. Skorzystałam z atrakcji bubble football http://www.kojakfree...ubble-football/. Robiłam imprezę plenerową, więc można było grać w tych wielkich kulach w piłkę, zderzać się, turlać i świetnie bawić. Do tego pokaz sztuczek piłkarskich. Było super.

W temacie: prezent dla dziecka

22 kwiecień 2019 - 12:42

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla dziecka, pomyśl o ciekawej atrakcji. Bardzo udaną atrakcją dla dzieci byłby bubble football. Dzieci, mogłyby turlać się będąc w kulach itp. Wydaje mi się, że świetnie by się bawiły. Tutaj możesz zobaczyć jak to wygląda http://www.kojakfree...ubble-football/

W temacie: Zorganizowanie imprezy integracyjnej w Łodzi

14 kwiecień 2019 - 11:15

Myślałeś może o takiej atrakcji jak bubble football. Myślę, że dla takiej ilości osób będzie w sam raz. Tutaj możesz zobaczyć jak to wygląda http://www.kojakfree...ubble-football/ , ubiera się w takie duże kule i biega za piłką. To jest bardzo zabawne, a do tego możesz np. wziąć pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego.