Skocz do zawartości


RafalM

Rejestracja: 18 mar 2019
Poza forum Ostatnio: maj 27 2020 00:36
-----

Moje posty

W temacie: w co inwestować pieniądze

03 czerwiec 2019 - 06:55

Ciekawe propozycje w co warto zainwestować w 2019 widziałem na blogu https://finanse.net.pl. Piszą tam o inwestycji w obligacje, fundusze inwestycyjne, domeny internetowe i inne ciekawe rzeczy. Jeśli dysponujemy ciekawą gotówką i chcemy w coś zainwestować to warto sobie o tym poczytać.


W temacie: inwestowanie

03 czerwiec 2019 - 06:52

Czytałem ostatnio ciekawy artykuł na blogu https://finanse.net.pl/o inwestowaniu w Diamenty Inwestycyjne. W sumie to jest bardzo ciekawy kierunek, oczywiście ważne są też środki jakimi dysponujemy, bo wiadomo, żeby coś zyskać trzeba najpierw włożyć na tym polega inwestycja.

Pozdrawam.


W temacie: Inwestycja w pożyczki

03 czerwiec 2019 - 06:50

Jakbyś spisywał odpowiednie umowy, miał prawników którzy Ci pomogą wywalczyć pieniądze to czemu nie. Pytanie tylko, jakimi środkami chciałbyś dysponować, wiadomo, ze wrzucając pieniądze nie odzyskasz ich od razu. Polecam Ci poczytać ciekawe informacje o finansach na blogu https://finanse.net.pl/mają tam dużo ciekawych artykułów, może wpadnie Ci w oko jakiś inny pomysł. :)


W temacie: Szybkie Pożyczki Kredyty.Złóż wniosek.

28 maj 2019 - 07:32

Z szybkimi pożyczkami trzeba uważać, musimy być pewni, że spłacimy ją w terminie. Gdy już wpadliśmy w kłopoty finansowe, to warto pamiętać o tym, że możemy skorzystać z pomocy specjalistów kredytowych którzy pomogą nam z konsolidacja chwilówek  więcej tutaj, kredytem gotówkowym, itp. Ja mogę śmiało polecić firmę Habza Finanse, znalazłem ich po opinii na google i byłem bardzo zadowolony z 


W temacie: Jakie korzyści niesie kredyt konsolidacyjny?

28 maj 2019 - 07:29

Również polecam specjalistów z Habza Finanse. Oferują pomoc z konsolidacja chwilówek, kredytem gotówkowym, czy też leasingiem. Jest to bardzo wygodna forma - dzwonimy specjalista analizuje nasze finanse i pomaga nam dobrać kredyt, tak byśmy byli w stanie go na spokojnie spłacić. Później idziemy tylko do banku, podpisujemy umowę i mamy z głowy!