Skocz do zawartości


maniekwolszczyk

Rejestracja: 05 mar 2019
Poza forum Ostatnio: cze 26 2019 15:09
-----

Moje posty

W temacie: Kredyt

17 maj 2019 - 10:57

Konsolidacja to dobre wyjście, oczywiście jak najbardziej. Musimy mieć jednak na uwadze to, jak to działa dokładnie. Oczywiście wszystkie nasze raty zostaną zamienione w jedną wygodniejszą do spłaty, dochodzi do tego jednak prowizja o której nie można zapominać. Dla wielu osób pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych jest jedynym wyjściem, jedynym sensownym. Wszystkie nasze zaległości i długi zostaną zamienione w jeden kredyt, odsetki za spóźnienia nie będą naliczane. Wszystko jak najbardziej na plus :)


W temacie: Bank odmówił mi kredytu hipotecznego - co robić?

25 kwiecień 2019 - 10:39

Hmm może spróbuj po prostu w innym banku? Na https://www.totalmon...kulator-ratmaszranking kredytów hipotecznych. Zobacz sobie jakie inne oferty są opłacalne i spróbuj złożyć wniosek :) Mi się udało dostać kredyt dopiero w drugim banku, ale wyszło mi to na dobre, bo ta oferta była nawet wyżej w rankingu Totalmoney!

Zgadzam się w pełni, każdy bank ma tak naprawdę inną ofertę, inny scoring i nawet jeżeli w jednym nam się nie uda to warto próbować dalej i poszukiwać. Pomóc może także doradca finansowy. Nie ma czym się przejmować, tanie kredyty bankowe są teraz w modzie i coraz łatwiej są one przydzielane. Oczywiście podstawą udzielenia pożyczki jest nasz dochód oraz przeszłość kredytowa/ratalna. Tutaj odstępstw nie ma, musi być ona bardzo dobra aby otrzymać hipotekę. Jeszcze lepiej gdy dwójka ludzi pracuje(mąż i żona).


W temacie: pozyczki bez bik

19 kwiecień 2019 - 09:37

u mnie takie pożyczki poza bankowe nie wzbudzają zaufania, odsetki wysokie, brak wymagań, nie zdecydowałabym się na taki kredyt gotówkowy

Sam ostatnio się zastanawiałem jak wyglądają tego typu kredyty i jakie trzeba wymagania spełnić. Dobrze to wyjaśnia blog http://roznekredyty.pl/ gdzie porównywane są różnego rodzaju pożyczki bez weryfikacji zdolności finansowej. Mimo wszystko, z tego co udało mi się wyczytać, ustawa antylichwiarska( o niej informacje tutaj) bardzo mocno ograniczyła działania firm chwilówkowych. Większość z nich sprawa jednak dokładnie naszą historię i czasy kiedy szło się z dowodem osobistym i dostawało kredyt minęły. Oczywiście, ze złą historią jest możliwość otrzymania pożyczki, jednak zazwyczaj potrzebujemy gwaranta(poręczyciela) który zgodzi się podżyrować nam kredyt.


W temacie: Jakie pożyczki na dowód polecacie w roku 2018

12 kwiecień 2019 - 13:55

ja korzystalem z social lendingu, future capital wydalo mi sie najsensowniejsze..poki c jest ok!

Sprawdź sobie ofertę na stronie https://twoj-kredyt.com/ a uwierz, że szybko zmienisz zdanie. Nawet bez zdolności kredytowej powinniśmy bez trudu otrzymać tam dość sporej wielkości kredyt. Ważne jest przede wszystkim to, aby w przypadku bardzo niekorzystnej historii kredytowej przyjść z poręczycielem. Dopisanie do pożyczki osoby która ma zupełnie jasną historię kredytową to naprawdę super rozwiązanie, dzięki któremu nasz scoring będzie o wiele, wiele wyższy.


W temacie: szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

12 marzec 2019 - 16:38

Bardzo ciekawą ofertę pożyczek z gwarantem ma https://salvusmoney.pl/ , w porównaniu z innymi tego typu firmami koszt takiej pożyczki jest stosunkowo niski. Cały proces można załatwić online bez wychodzenia z domu. Podajemy tylko dane żyranta, z nim kontaktuje się miła Pani z centrali aby potwierdzić dane i i jeżeli proces weryfikacji przebiegnie pomyślnie to bez wątpienia kredyt zostanie nam przyznany i zagości na naszym koncie w ciągu kilku najbliższych godzin.