Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

nadia1101985

Rejestracja: 05 mar 2019
Poza forum Ostatnio: mar 15 2019 10:05
-----

Moje posty

W temacie: wypadek a OC i AC

15 marzec 2019 - 10:06

Ja pół roku temu próbowałam uzyskać dopłatę do szkody na pojeździe, bo wypłacili mi bardzo małą kwotę. Do adwokata nie chciałam iść, bo szkoda nie była bardzo duża, więc szkoda pieniędzy. Szkoda była niewielka więc szkoda mi byo wydawać kilkaset złotych za kosztorys rzeczoznawcy. Tak więc wysłałam kosztorys do kilku firm o dobrych opiniach, a najlepszą ofertę złożyła Kancelaria Odszkodowawcza Campter https://campter.pl/u...ja-szkod-oc-ac/. jeśli uważasz, że zaniżono Ci odszkodowanie, to możesz zwrócić się do nich z prośbą o bezpłatną ocenę i może zaproponują satysfakcjonującą Cię kwotę.


W temacie: PZU Życie- Nieszczęśliwy wypadek

15 marzec 2019 - 10:00

W przypadku różnego rodzaju odszkodowań czy to z OC czy z NNW największy problem jest taki, że najczęściej osoba poszkodowana nie ma wiedzy, co jej się należy i jak efektywnie takie odszkodowanie uzyskać. Sama kiedyś miałam taki problem i potrzebowałam kogoś, kto mi wytłumaczy jak mam się zachować. Znalazłam stronę fundacji LexHelper, zadzwoniłam uzyskałam wszystkie potrzebne informację. Na ich stronie znajdują się również artykuły dotyczące odszkodowań, więc warto poczytać https://lexhelper.pl...poszkodowanego/


W temacie: odszkodowanie po wypadku samochodowym jako pasazer

15 marzec 2019 - 09:47

Odszkodowanie pasażerowi jak najbardziej się należy z polisy OC sprawcy zdarzenia. Jeśli nie ma się czasu, żeby samemu powalczyć o odszkodowanie albo nie wie się jak to robić, najlepiej zwrócić się do jakiejś kancelarii Odszkodowawczej o dobrych opiniach. Ja polecam firmę Campter z Lublińca https://campter.pl/n...nia-po-wypadku/, bo sama korzystałam z ich usług w sprawie szkody na pojeździe i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.


W temacie: Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy

15 marzec 2019 - 09:39

Jakiś czas temu mój tata został potrącony na pasach i złamał sobie rękę przy upadku. Chcieliśmy sami zająć się sprawą odszkodowania, ale nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać, bo to był pierwszy taki przypadek w naszej rodzinie. Na internecie znalazłam artykuły dotyczące odszkodowań z OC sprawy https://lexhelper.pl...-zlamanie-reki/. Poczytaliśmy trochę, ale zadzwoniłam również do Fundacji Informacji Prawnej LexHelper gdzie koordynatorka wytłumaczyła mi dokładnie jak mamy postąpić, aby efektywnie walczyć z ubezpieczycielem. Było to bardzo pomocne i dzięki temu daliśmy sobie sami radę z uzyskaniem satysfakcjonującego odszkodowania.


W temacie: Zaniżone odszkodowanie z OC lub AC

05 marzec 2019 - 14:46

Mój brat miał szkodę całkowitą na pojeździe. Wrak sprzedał na aukcji, ale uważał, że ubezpieczyciel znacznie zaniżył wartość pojazdu przed szkodą. Poszukał na internecie i znalazł Kancelarię Odszkodowawczą https://campter.pl/u...ja-szkod-oc-ac/, która po uzyskaniu dokumentów szkody bardzo szybko oceniła sprawę. Okazało się, że odszkodowanie zaniżono o kilka tysięcy złotych. Zaproponowano mojemu bratu połowę roszczenia, kasę wypłacili w kilka dni roboczych i po problemie.