Skocz do zawartości


maslo123

Rejestracja: 03 mar 2019
Poza forum Ostatnio: paź 22 2019 14:36
-----

Moje posty

W temacie: podwójne OC-windykacja

22 październik 2019 - 14:36

Lepiej skorzystać ze sprawdzonych ubezpieczalni i nie mieć takiego problemu. Wtedy zawsze specjalista ds. ubezpieczeń pomoże. Miałem podobny przypadek i w https://ubezpieczamy24.com ogarnęli mi wszystko


W temacie: Remont - od czego zacząć?

03 marzec 2019 - 12:19

Jeśli chodzi o remont mieszkania to najlepiej zacząć od podstaw, czyli od przygotowania gotówki i wstępnego kosztorysu. Później najlepiej poszukać firmy, która oferuje projektowanie wnętrz i jeśli nie robi kompleksowo remontu to pozostanie ogarnąć firmę remontową. :)


W temacie: Kupno auta na firmę leasing czy gotówka

03 marzec 2019 - 12:17

Według mnie bardziej korzystny będzie leasing samochodu. Z mojego doświadczenia wiem, że nie jest tak łatwo odliczać sobie koszta prywatnego auta, a za samochód wart. 50 tys. raczej nie warto sobie problemów robić.


W temacie: Wybór kawy do kawiarni

03 marzec 2019 - 12:15

Cześć,
Planuję otwarcie kawiarni i chciałbym znaleźć dostawcę z wysokiej jakości kątami o dużym wyborze nut smakowych, czy jest jakaś firma współpracują w tym zakresie?

Najlepsza kawa ziarnista dostępna jest w lokalnych palarniach kawy. Może warto sprawdzić jakie masz palarnie kawy dostępne w okolicy, podjechać i porozmawiać :)


W temacie: Jak obniżyć ubezpieczenie OC?

03 marzec 2019 - 12:11

Czy znacie jakieś sposoby albo triki, aby obniżyć składkę za ubezpieczenie OC? :)

 

 

Teoretycznie tanie ubezpieczenia OC nie istnieją, ale w praktyce jest kilka "sztuczek", aby obniżyć składkę. Np. ogarnięcie współwłaściciela ze zniżkami, słabsze auto, polisa w pakiecie z AC, płatność z góry, czy też kontakt z agentem, który ma dostęp do wielu ubezpieczycieli, przez co znajdzie najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę.