Skocz do zawartości


Agnieszka17

Rejestracja: 24 lut 2019
Poza forum Ostatnio: sie 29 2019 11:08
-----

Moje posty

W temacie: Reklama firmy w sieci

26 sierpień 2019 - 17:33

Bardzo dobrą forma reklamy jest http://amplifying.pl/ Moja koleżanka poszła do agencji marketingowej gdzie własnie dzięki amplifyingowi stworzyli jej bardzo dobry marketing.Amplifying jest bardzo skutecznym narzędziem w promocji marki a  agencja ta  bardzo profesjonalnie podchodzi do kampanii która prowadzi,konsultuje wszystko z klientem.


W temacie: wzdęcia – tylko ja to mam??

21 sierpień 2019 - 14:14

Jeśli to są jakieś sporadyczne przypadki to można pomóc sobie ziołami.Ale... Jeśli taka sytuacja trwa zbyt długo to wtedy jak najszybciej trzeba udać się do lekarza. Moja koleżanka miała takie problemy ,trochę zbagatelizowała sprawę i jak już kilka miesięcy non stop ją to męczyło to wybrała się do lekarza. Okazało się że zaszły jakieś zmiany na jelitach i musiała poddać się zabiegowi. Operował ją zespół doc.Kołodziejczak w Szpitalu św.Elżbiety. I dobrze ze tam trafiła bo mają tam doskonałych specjalistów. Teraz jest już dobrze, wróciła do zdrowia ale nie wiem co by było gdyby nadal to ignorowała. Także reasumując nie wolno niczego zaniedbywać.


W temacie: Gdzie reklamowac firme?

21 sierpień 2019 - 14:08

Prawda jest taka że jak już się prowadzi firmę to nie ma się czasu na reklamę.Dobrze jest zainwestować w dobry marketing. moja siostra korzystała z http://amplifying.pl/  Bardzo dobre narzędzie do marketingu.Zresztą sama agencja ma wiele ciekawych i nowatorskich pomysłów na to aby zadbać odpowiednio o klienta.Siostra zadowolona jest widoczna w necie a to bardzo dużo ,gdyż dzięki temu więcej potencjalnych klientów może dotrzeć do jej firmy.


W temacie: Ból pleców

21 sierpień 2019 - 13:51

Przy problemach z kręgosłupem bardzo sprawdza się rehabilitacja. Mój ojciec często chodzi do ośrodka Kriosonik w Warszawie. Tam ma cały zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych i zabiegów.Bardzo mu pomagają też masaże. Ogólnie zawsze bardzo zadowolony .


W temacie: restauracje w warszawie

13 sierpień 2019 - 11:04

Doskonała jest na Chłodnej http://www.barmarina.pl/  Mają bardzo dobre domowe jedzenie. Ceny bardzo przystępne a dodatkowo jak któś często chodzi jeść na mieście to tam 10 obiad jest gratis. U nas w firmie nawet zamawiamy catering u nich na szkolenia bo serio jedzenie jest znakomite.