Skocz do zawartości


Janowski

Rejestracja: 04 sty 2019
Poza forum Ostatnio: lis 04 2020 15:37
-----

Moje posty

W temacie: Wypożyczalnia aut

22 wrzesień 2020 - 14:22

Ja sam prowadzę wypożyczalnię i zawsze jak co roku muszę wymienić olej we wszystkich samochodach naraz to robią się z tego tony :) Serdecznie polecam sklep WazCar, jak ktoś potrzebuje takich ilości: https://wazcar.pl/of...eje-samochodowe


W temacie: Gdzie serwisować flotę?

11 wrzesień 2020 - 15:14

Przede wszystkim należy ustalić, że zarządzanie flotą jest skomplikowanym procesem wymagającym dodatkowego wsparcia. Lubię mieć kontrolę nad pracą, ale równocześnie lubię optymalne i ekonomiczne rozwiązania - zarządzanie i serwisowanie floty. Polecam takie rozwiązanie, by uniknąć wątpliwości takich jak Twoje. Ja ostatnio ubezpieczyłem flotę https://dobraflota.p...floty-pojazdow

i znacznie poprawiłem wyniki, minimalizując ryzyko i zapewniając płynność likwidacji szkód. Dzięki temu nie muszę się nad niczym zastanawiać!


W temacie: pomysł na biznes

03 wrzesień 2020 - 13:23

W przypadku wielu branż należy liczyć się z ryzykiem i nic na to się nie poradzi, ale można je minimalizować np. nie uwiązując się do jednej lokalizacji. Takim pomysłem na biznes mogą być przyczepy gastronomiczne coś takiego jak oferuje ta firma https://przyczepygastronomiczne.pl/. Nie do końca wiem jak wygląda sytuacja w mniejszych miastach, ale u mnie tego typu przyczep jest od zatrzęsienia i ciągle powstają now, co może oznaczać iż rynek wciąż nie jest zapełniony, zwłaszcza, że wiele się utrzymuje na rynku i nie są to pojedyncze strzały.


W temacie: Kursy i szkolenia ?

26 sierpień 2020 - 13:37

Miejsc w których można odbyć szkolenia zawodowe jest sporo, więc warto wybierać te z polecenia albo takie, które mają dużo pozytywnych ocen, dla osób ze Śląska może to być https://www.oszomega.pl/. Oferują szkolenia F-gaz, na wóżki widłowe, kursy energetyczne itd.  


W temacie: Kiedy kupić opony?

08 sierpień 2020 - 23:11

Ja zawsze opony kupowałem u nich: https://autolieder.p...opony-wejherowo