Skocz do zawartości


transkrypcje

Rejestracja: 04 paź 2018
Poza forum Ostatnio: paź 04 2018 07:12
-----

O mnie

Przepisywanie nagrań to niezwykle przykra i nudna i wymagająca praca, jeśli dysponujesz pewne nagrania do przepisania na teksty, nie masz jednocześnie zaznajomienia w transkrypcji, nie warto jest marnować naszego czasu również testować swoich zdolności przy przepisywaniu nagrań, natomiast to z uwagi na to, że szybciej oraz niedrogo można to zalecić specjalistom, którzy w niezwykle niedługim momencie są w stanie przepisać każdą ilość wywiadów. Wygodniej obecny czas poświęcić na rzecz pożyteczniejszego, bądź także zwrócić się swoim zawodowym pracom oraz w teraźniejszym terminie zrobić kilka razy tyle robiąc swoją działalność. 
 
Stawki za transkrypcje nie są na tyle wysokie, ażeby próbować je prowadzić na indywidualną rękę. Wystarczy nauczyć się z możliwością spółki prowadzącej przepisywanie. Mamy możliwość tam między innymi przeczytać, że wykonanie na dowód 2 godzin wywiadów zajmie im kilka godzin. Pomyśl obecnie ile tobie zajmie przeprowadzenie tych dwóch godzin? Tydzień? Czy może dwa? Dlatego warto kilkukrotnie się ponad tym zastanowić
 czyli nie lepiej przekazać takie zadanie specjalistom?
 
Jakie rodzaje nagrań wykonujemy? Realizujemy między innymi przepisywanie nagrań w języku krajowym oraz w języku niemieckim. Realizujemy transkrypcje na tekst fokusów, nagrań indywidualnych lub po prostu transkrypcje na potrzeby prac badawczych. Wyonamy praktycznie wszystko. Wykonujemy też wywiady psychologiczne, nagrania etnograficzne, wywiady socjologiczne warto już teraz zapoznać naszą ofertę. 
 
Stawki za transkrypcje nagrań należą do najniższych na bazarze, koszt zrealizowania dwóch godzin materiału tworzy się od 200 zł, jeżeli tobie sprawienie tych dwóch godzin zajmie tydzień lub dwa? To prawdopodobnie już wiesz co sprawić ze własnymi nagraniami. Lepiej przyjdź do nas z razu oraz nie czekaj więcej a nie dziw się, ponieważ kiedy widzisz przedstawia nie jest właściwa świeczki.


Statystyki


  • Grupa: Członkowie
  • Całość postów: 2
  • Odwiedzin: 359
  • Tytuł: Nowy użytkownik
  • Wiek: Wiek nie został ustalony
  • Urodziny: Data urodzin nie została podana
  • Płeć
    Nie podano Nie ustawione

Kontakt


0 Reputacja neutralna

Narzędzia użytkownika

Znajomi

transkrypcje nie posiada znajomych

Ostatnio byli