Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

moniuszko87

Rejestracja: 30 wrz 2018
Poza forum Ostatnio: wrz 30 2018 16:42
-----

Moje tematy

pracownia krawiecka Warszawa

30 wrzesień 2018 - 16:46

Hej, czy ktoś z Was korzystał z usług tej pracowni krawieckiej: http://www.styl.elo.pl/? Chodzi mi o specjalistyczne stroje, uniformy. A z tego co wiem, specjalizują się właśnie w takich "niszowych" strojach jak togi czy mundury. 


ortodonta Warszawa Białołęka

30 wrzesień 2018 - 16:25

Hej, mam takie pytanie - czy ktoś z Was chodził do Rock Your Smile na Białołęce? Koleżanka wspominała mi, że mają tam świetnych lekarzy ortodontów, sprawdzałam też opinie w internecie i również jestem bardzo mile zaskoczona opiniami na temat tego centrum ortodontycznego i pracujących tam specjalistów. Zależy mi na dobrej opiece, bo już kiedyś nosiłam aparat i było to traumatyczne (sporo kasy wyrzuconej w błoto, znikome efekty, ortodonta bardzo niemiły i chaotyczny). Czy ktoś z Was leczy się ortodontycznie właśnie w Rock Your Smile i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zależy mi na Białołęce, aby mieć blisko na wizyty. 


transport intermodalny

30 wrzesień 2018 - 16:12

Hej, czy ktoś z Was ma może doświadczenia, jeśli idzie o transport intermodalny? Jestem po lekturze kilku ciekawych tekstów na Polskiej Gazecie Transportowej i chętnie dowiem się jak to wygląda z perspektywy przedsiębiorców w branży TSL :)


borówka amerykańska

30 wrzesień 2018 - 16:04

Hej, gdzie w Warszawie lub Łodzi kupowaliście sadzonki borówki? Która szkółka jest wg Was godna uwagi? Chodzi mi o zakup na własny użytek :)