Skocz do zawartości


Martyneczka

Rejestracja: 28 sie 2018
Poza forum Ostatnio: cze 17 2020 20:31
-----

Moje posty

W temacie: Gdzie znaleźć najtańsze OC

07 czerwiec 2020 - 16:58

Pewnie, ze nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu oc. teraz szukam jeszcze jakiejś polisy OC i czytam na temat winiet do Włoch tutaj http://swiatubezpieczen.net.plCzytałam, że tutaj można porównać sobie oferty rożnych ofert ubezpieczeniowych.


W temacie: Używany duży VAN. Gdzie?

21 maj 2020 - 21:34

Jest taka strona jak tutaj  https://bziuk.pl/wyp...mochodow-krakowAle to jest w Krakowie. Co do Vanów to wiem, ze tez jest możliwośc ich wynajęcia. I np sa vany takie osobowe coś chyba jak Combo. Nie wiem, zobaczcie  sobie ;) Tam macie też więcej rzeczy do wynajęcia. 


W temacie: Drukarka Epson

15 maj 2020 - 12:55

Hej, Wielkie dzięki za odpowiedź. Kolorowa nie jest mi póki co potrzebna.  Chce konkretnie czarno białą tak jak tutaj. Widzę, tez tutaj opcje drukowana dwustronnego co jeszcze bardziej mnie przekonuje .

W temacie: Jak zaaranżować pokój dziecięcy?

14 maj 2020 - 09:24

U moich córek jest fotoobraz a w zasadzie dwa fotobrazy ;) Bo są dwie córeczki ;) co do urządzenia pokoju, to ja mam białe meble w stylu skandynawskim. z czarnymi uchwytami. pokój jest pomalowany na blady róż. Na suficie mam jeszcze taką starą lampe papierową :P I myślę nad czymś z Azzadro, znalazłam coś ciekawego tutaj  https://www.ele-salon.pl


W temacie: Praca za granicą, tak czy nie?

14 maj 2020 - 09:17

To wszystko zależy, jak sprawa wygląda z Twoimi kwlaifikacjami. Co potrafisz robić, jak wygląda u ciebie z barierą językową.  Na pewno moim zdaniem zawsze większe pole do popisu mają panowie na takie stanowisko, jak drukarz, czy np pracują na rafinerii. co do agencji jeśli chodzi znalezienie pracy to polecam zajrzeć tutaj  https://www.globelus.plDużo tutaj jest tych ofert. I to dość atrakcyjnych.