Skocz do zawartości


pawelszabla

Rejestracja: 09 sie 2018
Poza forum Ostatnio: sty 08 2020 10:25
-----

Moje posty

W temacie: Modne kuchnie, czyli dwukolorowe meble kuchenne

08 styczeń 2020 - 10:02

Miałem w łazience niestandardową umywalkę. Niestety trochę błędów projektowych popełniłem przy remoncie łazienki, ale udało się kilka problemów rozwiązać przez zamówienie dobrych mebli u producenta kuchniesolarz.pl/. Bardzo solidnie podeszli do sprawy. Pochowali mi kilka rzeczy. Jestem pozytywnie zaskoczony podejściem.


W temacie: Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?

10 grudzień 2019 - 13:05

Ja korzystałem ostatnio ze strony kalkulator-oc-ac.auto.pl/ i można było wygodnie porównać różne firmy i cos sensownego łatwiej wybrać bo w jednym miejscu dostaniesz informacje o różnych firmach, które proponują ubezpieczenia. To najwygodniejsze rozwiązanie i najszybciej znajdziesz tanie ubezpieczenie.


W temacie: podnośnik koszoty-jaka amrtyzacja

28 listopad 2019 - 10:20

Ładowarki teleskopowe z UDT masz w merlo.com. Dopasowane na rynek krajowy. Zainteresowałem się ich ładowarkami, bo miały najlepsze branżowe oceny pod kątem bezpieczeństwa kabiny. Widoczność jest super i nie ma elementów, które przeszkadzają w pracach technicznych. Nawet dochodzi fajny schowek na akcesoria w większości modeli.


W temacie: naczepa wywrotka

28 listopad 2019 - 10:09

Sporo prac na wzniesieniach wykonywałem i jedna z niewielu ładowarek teleskopowych, która ma w takich warunkach 100% widoczność to od merlo.com. Dobrze zaprojektowane urządzenie, kabina z zawieszeniem. Skupili się przede wszystkim na komforcie pracy, więc polecam.


W temacie: Ile kosztuje tatuaż???

28 listopad 2019 - 08:55

Ostatnio robiłem drugi tatuaż w time4tattoo.pl i zdecydowanie mogę polecić, znów bardzo dobra obsługa, wszystko precyzyjnie i bez bólu więc naprawdę super propozycja.