Skocz do zawartości


pawelszabla

Rejestracja: 09 sie 2018
Poza forum Ostatnio: sie 14 2019 12:00
-----

Moje posty

W temacie: Organizacja imprez okolicznościowych - gdzie?

08 sierpień 2019 - 10:04

Dobrze z organizacją imprez radzi sobie agencja mtevents.pl. Korzystałem z ich usług w przypadku imprez integracyjnych dla pracowników zarówno tych stacjonarnych jak i wyjazdowych i zawsze byliśmy zadowoleni z tego jak to wszystko było przygotowane więc myślę, że warto z ich propozycji skorzystać.


W temacie: Ile kosztuje dom z bali?

06 sierpień 2019 - 12:30

Dużo opcji znajdziesz na www.balesosnowe.pl więc warto sobie na tą stronę wejść, porównać dostępne i wykonywane domy, by coś sensowego dla siebie wybrać.

 


W temacie: Dobry dentysta

31 lipiec 2019 - 12:31

Mam sprawdzoną w Toruniu klinikę KSE w galerii przy Ugory. Najpierw mi ich kuzyn polecał, potem ja swojej siostrze i tak już wychodzi na to, że pół rodziny robi sobie u nich zęby. Można u nich ogarnąć wszystko, na wybielaniu zaczynając a na implantach czy prostowaniu zębów kończąc.


W temacie: prosty darmowy program magazynowy

24 lipiec 2019 - 13:29

U nas sprawdził się program Lomag. Zintegrowany magazyn, pełna dokumentacja na miejscu, wydawanie towarów. Wszystko jak należy. Kilka różnych testowałem i ten najbardziej mi przypadł do gustu.


W temacie: Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

04 lipiec 2019 - 10:17

Masz bardzo dobrą pizzerę robiącą szybko dowóz na Gocławiu, chodzi mi o Maxipizza. Pizze mają na świeżym codziennym robionym cieście, poza tym też bym polecił ich makarony nie są rozgotowane ani z kolei za twarde. Z tego co się dowiedziałem to pizzę pieką w piecach przepływowych przez co wszystko zajmuje mało czasu i klient ma dzięki temu szansę dostać pizzę z dostawą wciąż jeszcze gorącą.