Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Malwina88

Rejestracja: 24 lip 2018
Poza forum Ostatnio: wrz 25 2018 17:03
-----

Moje posty

W temacie: szukam biura rachunkowego

25 wrzesień 2018 - 17:06

Ja zdecydowałam się zacząć korzystać z biura online. I uważam, że w przypadku mniejszych firm, które nie mają bardzo skomplikowanych rozliczeń to naprawdę dobre wyjście. Cena w stosunku do jakości i tego co się otrzymuje od takich biur jest naprawdę dobra (ja np. mam darmowy program online do wystawiania faktur).


W temacie: sprawdzone biuro rachunkowe

25 wrzesień 2018 - 17:04

Jeśli chodzi o księgowość, to chciałabym się spytać o jedną rzecz. Może ktoś byłby w stanie mi doradzić. Prowadzę własną firmę i mieszkam w małej miejscowości. Najbliższe biuro rachunkowe mam jakieś 50 km od domu. Trochę to dla mnie niewygodne dojeżdżać tak daleko. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad usługami biur internetowych. Czy ktoś może korzysta z takich usług i jest w stanie w tym temacie mi powiedzieć coś więcej?


W temacie: biuro rachunkowe gdańsk

05 wrzesień 2018 - 16:19

Ja od siebie mogę polecić biuro online i prowadzenie samodzielnie księgowości. Sprawdza się to idealnie zwłaszcza w przypadku małej firmy. Poza tym bardzo często od takich firm można otrzymać darmowe programy, np. program do wystawiania faktur online


W temacie: Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

05 wrzesień 2018 - 16:17

Jeśli chodzi o księgowość to moim zdaniem warto zbadać temat rachunkowości online. Ja sama korzystam z takiego rozwiązania już dłuższy czas i jestem naprawdę zadowolona. Dodatkowym plusem jest to, że kilka fajnych programów, np. program do fakturowania vat dostałam zupełnie za darmo. 


W temacie: Księgowa czy księgowość online?

24 lipiec 2018 - 16:25

Ja za to chyba już zawsze będę optować za księgowością online. Dla mnie to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie. Lubię zresztą takie ułatwienia, bo teraz wszystko bez problemu załatwiam bez wychodzenia z domu. Na początku się trochę bałam czy naprawdę całą księgowość mogę u nich prowadzić, ale okazuje się, że bez problemu, bo mają naprawdę dużo usług, np. jpk dla nievatowców