Skocz do zawartości


Eliza Pola

Rejestracja: 11 lip 2018
Poza forum Ostatnio: wrz 15 2018 18:05
-----

Moje posty

W temacie: co na ściany do salonu

15 wrzesień 2018 - 18:08

jest mnóstwo inspiracji w internecie. Zresztą sama z nich korzystałam przy urządzaniu domu ;) Jeszcze zależy co kto lubi. Ja n uwielbiam wnętrza skandynawskie. Może nie do końca ten ich stary styl. bardziej połączenie starego z nowym ;)


W temacie: Nierzetelna naprawa samochodu.

13 wrzesień 2018 - 20:54

Ja niestety na to pytanie nie odpowiem, może zwróć się do jakiegoś dobrego radcy prawnego,ktory podpowie co i jak ;)


W temacie: Wykształcenie, a praca

13 wrzesień 2018 - 20:50

Nie zgodzę się ,ze wyższa uczelnia prywatna znaczy gorsza. Ja studiowałam i na państwowej - na politechnice oraz na prywatnej uczelni . I powiem Wam jaka jest różnica między wykładowcami ( pod względem stopni, metody nauczania etc )..... żadna ! tzn w tej drugiej uczelni miałam profesorów i to bardzo dobrych. Tak samo trzeba było sie uczyć. Nie było zmiłuj. Jak ktoś sobie myślał, że to szkółka niedzielna i ,ze wszystko wolno to sie grubo mylił. Co do politechniki. Byłam na wydziale chemicznym.... tu się nie uczy, tylko.... nie określę co dalej bo nie wypada. Nie wspomnę już o kolokwiach wejściówkach na laboratoria. Tak samo podejście takiego wykładowcy do studentów.....żenujące.... 


W temacie: wystrój biura

12 wrzesień 2018 - 17:39

W wystroju biura jest bardzo ważne oświetlenie. U mnie w firmie już od kliku miesięcy jest oświetlenie Trilux. Mamy je w biurach jak i również na zewnątrz firmy. Dzięki temu mamy zapewnione bezpieczeństwo w firmie.


W temacie: Praca w niedzielę - nadgodziny

12 wrzesień 2018 - 17:02

dlaczego napisałaś maaartaaak up ? Mój mąż pracuje w systemie czterbrygadowym i jak wypadnie mu niedziela w godzinach nadliczbowych to zawsze ma tzw setkę czyli 100% . Ale wydaje mi się ,ze to tez tak troche zależy od firmy, od jej polityki.