Skocz do zawartości


martinrekk

Rejestracja: 04 lip 2018
Poza forum Ostatnio: wrz 28 2018 14:28
-----

Moje posty

W temacie: dobry optyk

28 wrzesień 2018 - 14:29

Hej cześć. Nie biorą dużo za okulary z badaniami w Oko Design. Badanie są już w cenie jeśli się u nich tak samo zamówi okulary. Ja ze swoich szkieł jestem bardzo happy, dobrze odprowadzają wodę i parę, radzą sobie przy mocniejszym słońcu, no i same oprawki trwałe, odporne na uszkodzenia.

 


W temacie: Dobra restauracja

28 wrzesień 2018 - 11:54

Bardzo dobrą organizację przy imprezach okolicznościowych ma Panorama. W Gdańsku dość sprawdzone miejsce na poważniejsze wydarzenia biznesowe lub rodzinne. Ceny nie są kosmiczne. Desery bardzo smaczne, szczególnie ciasto szefa kuchni. Raz na jakiś czas można się przejść.


W temacie: Jaki olej do samochodu?

31 sierpień 2018 - 14:30

Mamy w firmie kilka starych autobusów i odżyły po olejach Neste. Zaproponował mi je zaprzyjaźniony mechanik potwierdził, że żywotność silnika na pewno się poprawi. W zieliśmy na próbę minerał 15W-40 w olejeklimowicz.pl. Teraz regularna współpraca.


W temacie: dobry optyk

24 sierpień 2018 - 14:22

Jest z czego wybierać jeśli chodzi o kształty oprawek w Oko Design na Krowoderskiej. Dokładny adres i wizytówkę salonu masz na oko-design.com. Ja mam trochę nietypowy kształt twarzy i ogólnie ciężko mi było dobrać fajne okulary ale u nich się udało. Fajnie cenowo wszystko wyszło, razem z badaniem wzroku, które było już wliczone w koszt okularów


W temacie: Fotel do masazu

10 sierpień 2018 - 10:58

Używam fotela masującego od dwóch lat, od marki Pro-Wellness, jeden z tych tańszych i co się okazuje, w ogóle nie łapię chorób, nie mam gorączki, głowa nie boli. Plecy zrelaksowane i czuję w końcu różnicę. Większy poziom energii w ciągu dnia to najlepsza inwestycja w siebie moim zdaniem, dlatego nie warto żałować kasy.