Skocz do zawartości


Robert_78

Rejestracja: 21 cze 2018
Poza forum Ostatnio: lip 29 2019 13:35
-----

Moje posty

W temacie: Gdzie zdobyć pożyczkę w weekend?

10 maj 2019 - 13:29

Jeśli szybka kasa i na prostych zasadach to tylko Provema, pieniądze masz już w kilka minut bez stresu i zbędnych formalności, https://provemacredit.pl/?7483f2


W temacie: Szybkie pożyczki

16 kwiecień 2019 - 19:29

Korzystałem już kilka razy z takich pożyczk, oczywiście liczę się z tym, iż spłata musi być w terminie, a taką zaufana firmą jest dla mnie Provema, działa na jasnych zasadach, warunki umowy są bardzo czytelne, a pieniążki na koncie od podpisania umowy są nawet w ciągu godziny. 


W temacie: jaki prezent dla szefa?

28 marzec 2019 - 19:23

Polecam kupić szefowi na odstresowanie oryginalną Kava Kava. To bardzo fajny napój o właśnie takich właściwościach. W końcu legalny w Polsce. Tu macie pewne źródło oryginalnej Kava Kava z certyfikatem https://kavasklep.com/kava_kava Naprawdę polecam.


W temacie: laptop

22 marzec 2019 - 19:29

Dobry sprzęt jakościowo, konkretnego producenta DELL, IBM, HP, Compaq, Fujitsu, Siemens, Sony, Eizo

czy to dla gracza, czy zwykłego użytkownika można już za rozsądne pieniążki kupić w sklepie internetowym  sprzęt poleasingowy, ale jego wartość i jakość jest o wiele wyższa niż zakupionego w marketach, sprzęt jest na gwarancji, której się nie użyje to sprzęt, na którym można śmiało usiąść bez obawy o matrycę czy obudowę, gdyż te komputery są tworzone do pracy w trudnych warunkach, lepszego nie znajdziesz.


W temacie: Komputer przenośnych do zadań biurowych

21 marzec 2019 - 11:17

Wejdź sobie na stronę https://www.computer-alliance.pl/tam ci doradza i kupisz bardzo dobry sprzęt na gwarancji za jeszcze lepszą pieniądze. Ja tak wymieniłem komputery w biurze. Sprzęt jest naprawdę z wyższej półki ale zdecydowanie tańszy niż w sklepie.