Skocz do zawartości


KamilaZ

Rejestracja: 29 maj 2018
Poza forum Ostatnio: cze 13 2018 13:56
-----

Moje posty

W temacie: Doardca podatkowy

13 czerwiec 2018 - 14:00

To wszystko zależy od tego czy cie stać na takie usługi. Jeśli masz dodatkowe pieniądze, które możesz przeznaczyć na doradztwo podatkowe dla firm to śmiało możesz korzystać, np. nic nie stracisz! Co więcej dzięki optymalizacji podatkowej możesz zaoszczędzić no i jesteś pewny, że podczas kontroli to oni będą występować w imieniu Twojej firmy. Mam nadzieję, że trochę pomogłam!

 

Trzymaj się!


W temacie: Owoce w pracy

29 maj 2018 - 13:35

Możesz spokojnie odliczyć VAT


W temacie: doradztwo podatkowe - korzystacie ?

29 maj 2018 - 13:31

Korzystam z doradztwa podatkowego i finansowego w Warszawie  od BPG Polska przy ul. bonifraterskiej.  Średniej wielkości zespół specjalistów, którzy zawsze zaczynają od rozmowy z klientem aby w sposób jak najłatwiejszy doradzić w zakresie prawa podatkowego lub optymalizacji podatkowej. Polecam!


W temacie: sprawdzone biuro rachunkowe

29 maj 2018 - 11:16

 Polecam sprawdzone przeze mnie biuro rachunkowe kadry i płace  w Warszawie BPG. Profesjonalny team z księgowymi mówiącymi w jezyku angielski oraz niemiecki, którzy znają się na rzeczy i potrafią wyjaśnic każde zagadnienie w sposób przejrzysty i jasny. Dodatkowo masz możliwość otrzymania zdalnego dostępu do księgowości oraz biorąc usługi kadrowo-płacowe możesz zaoszczędzić pieniądze na rozwój firmy.


W temacie: szukam biura rachunkowego

29 maj 2018 - 11:13

Polecam biuro rachunkowe kadry i płace  w Warszawie BPG. Profesjonale biuro z księgowymi, którzy znają się na rzeczy i potrafią wyjaśnic każde zagadnienie w sposób przejrzysty i jasny. Dodatkowo otrzymujesz zdalny dostęp do księgowości oraz biorąc usługi kadrowo-płacowe możesz zaoszczędzić pieniądze na rozwój firmy.