Skocz do zawartości


KamilaZ

Rejestracja: 29 maj 2018
Poza forum Ostatnio: lip 12 2018 10:55
-----

Moje posty

W temacie: koszty podróży służbowej członka zarządu

12 lipiec 2018 - 10:54

Skoro nie dostał polecenia wyjazdu służbowego to czemu pojechał? Idąc dalej tym tokiem myślenia to tak jakby wyjechał sobie na urlop ale powiedział, że jest to wyjazd służbowy.


W temacie: Jakie biuro rachunkowe Wrocław

12 lipiec 2018 - 10:44

BPG Polska ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Polecam z całym sercem ich usługi, są profesjonalni z doświadczeniem w różnych obszarach działania, nawet na zagranicznych rynkach. https://www.bpg.pl/n...wadzenie-ksiag/


W temacie: Jak prowadzić własną rachunkowość?

12 lipiec 2018 - 10:40

Prowadzenie samemu księgowości nie jest takie proste i potrafi zająć bardzo dużo czasu. Polecam outsourcing księgowy.


W temacie: Usługi księgowo-biurowe czy to się opłaca ?

12 lipiec 2018 - 10:38

Mi się wydaje, że to się bardzo opłaca. Poczytaj opinie, sprawdź stronę, zadzwoń i umów się na spotkanie- podczas rozmowy wydaje mi się, że najłatwiej jest przekonać się czy dane osoby są godne współpracy i oczywiście możesz sprawdzić ich wiedzę poprzez zadawanie pytań. Jeśli odpowiadają zdawkowo tzn., że chyba nie do końca będą mogli poprowadzić twoją firmę.


W temacie: Doardca podatkowy

13 czerwiec 2018 - 14:00

To wszystko zależy od tego czy cie stać na takie usługi. Jeśli masz dodatkowe pieniądze, które możesz przeznaczyć na doradztwo podatkowe dla firm to śmiało możesz korzystać, np. nic nie stracisz! Co więcej dzięki optymalizacji podatkowej możesz zaoszczędzić no i jesteś pewny, że podczas kontroli to oni będą występować w imieniu Twojej firmy. Mam nadzieję, że trochę pomogłam!

 

Trzymaj się!