Skocz do zawartości


Agnieszka789

Rejestracja: 09 maj 2018
Poza forum Ostatnio: lut 26 2019 14:56
-----

Moje posty

W temacie: Odszkodowanie za wypadek w pracy

26 luty 2019 - 15:00

Ja dostałam namiar od kuzyna bo powiedział mi jak u niego było i rzeczywiście przyznam, że szeroki zakres ma SOS BPHC. Są od lat na rynku i mają dobrą reputacje więc jeśli są gdzieś pieniądze do wzięcia w ramach odszkodowania to wierze, że u nich się tego dowiesz. W każdym razie u mnie jak u kuzyna uczciwie podeszli do sprawy.


W temacie: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

26 luty 2019 - 14:58

Bardzo dobre odszkodowanie wygrała dla mnie ekipa z SoS Bphc (najlepiej ich przez sos-bphc.com wyszukać). Do nich z kolei trafiłam przez znajomego któremu akurat nie pomogli ale i tak ich polecał bo od początku uczciwie mu tłumaczyli że jest za mało materiałów żeby potwierdzić jego wersję wydarzeń i negocjować jakąkolwiek kasę. U mnie już było inaczej, było nawet video z miejsca pracy gdzie dobrze widać jak doszło do wypadku więc problemu nie było.


W temacie: w co inwestować pieniądze

21 luty 2019 - 09:39

Z tego co ja wiem to złoto zawsze najlepszy czas miało w okresie wojen, jeśli chodzi o wartość inwestycyjną. Dlatego wbrew pozorom właśnie bieżący czas jest dobry do tego żeby w złoto inwestować, bo tutaj wojna jest moim zdaniem kwestią czasu (starcie Europy z fundamentalistami). Ja kupowałem złoto internetowo przez mennica24.pl. Jestem zadowolona z obsługi, krótki czas oczekiwania, pomocna opieka doradcy przez telefon i online.

 


W temacie: Dobry prawnik z Krakowa do rozwodu

12 luty 2019 - 12:41

MI parę osób polecało panią Pawłowską z kancelarii we Wrocławiu. Zwłaszcza znajoma która się rozwodziła bardzo sobie chwali tę adwokat, że rzeczywiście była zainteresowana sprawą a nie potraktowała jak setną sprawę z kolei tylko podeszła bardzo indywidualnie.


W temacie: Odszkodowanie w UK

06 luty 2019 - 10:03

No u mnie to sprawa była nieoczywista bo mało miałam dowodów w sprawie. Wracałam do domu idąc normalnie ulicą, spadła na mnie reklama jakiejś agencji. Odszkodowanie dostałam i to dość wysokie. Polecam sprawdzić kancelarię ze strony sos-bphc.com jak widać w takich trudniejszych przypadkach wiedzą jak się do tematu zabrać żeby to miało ręce nogi i skuteczność.