Skocz do zawartości


Anastazja55

Rejestracja: 03 kwi 2018
Poza forum Ostatnio: lut 07 2020 18:08
-----

Moje posty

W temacie: drukarka do firmy

07 grudzień 2019 - 21:07

 Hej ;) Ja mam drukarkę  właśnie tego producenta i powiem, ze jakośc jest bardzo dobra, Super szybko sie drukuje z internetu, jak chcesz wydrukować jakąs stronę czy coś. Wszystko jest mega wyraźne i co ważne drukarka nie zamula ;)

 Własnie o to mi chodzi by drukarka nie zamulała i by płynnie drukowała np zdjęcie czy jakąkolwiek stronę. A jak jest z oszczędnością tuszu ?/atramentu?


W temacie: drukarka do firmy

03 grudzień 2019 - 18:01

Ktoś tutaj wspominał Epsona. Ja nosze sie z zakupem drukarki ale z tych Eco tank a dokładnie L4160. Chodzi mi o na prawdę dużą ilość wydrukowanego materiału I oczywiście drukowanie z każdego miejsca. Ma ktoś może ?


W temacie: prezent dla dziecka

09 listopad 2019 - 22:53

Najlepiej jakaś zabawka tylko najlepiej by to była mądra zabawka :P Własnie jakaś książeczka albo puzzle, karty językowe, są takie z angielskim. Albo dac kasę rodzicom i tyle. Ja jestem akurat w nieco innej sytuacji, bo ide na komunię i mój chrzesniak z kolei wiem, ze bardzo by chciał hulajnogę elektryczną. czytam też teraz artykuł https://electricfeel...czna-czy-warto/


W temacie: Tani program do zarządzania firmą

26 październik 2019 - 10:23

Jeżeli chodzi o program, to na pewno z mojej strony moge polecić platformę wfirma.pl  https://wfirma.pl/za...zanie-sprzedaza, Jest tutaj integracja z różnymi narzędziami takimi jak crm, czy też allegro, dzięki czemu nie trzeba sie martwić o wysokie koszta które sa związane z utrzymaniem sklepu internetowego.


W temacie: inwestycje proekologiczne

26 sierpień 2019 - 20:45

Czy dostaje się dotacje ? hmm myślę że tak. Trzeba tylko dobrze dopytać, jak to wygląda od strony formalnej itd.  poza tym jak już zabierasz się za takie inwestycje pomyśl też o czymś takim jak badanie hałasu Na pewno się przyda, zwłaszcza jeżeli np dana firma przeprowadza remonty, inwestycje budowlane itd.