Skocz do zawartości


PawełP32

Rejestracja: 22 lut 2018
Poza forum Ostatnio: kwi 06 2021 12:26
-----

Moje posty

W temacie: Dobry program kadrowo-płacowy

06 kwiecień 2021 - 12:29

W mojej opinii tutaj jak najbardziej warto zwrócić więcej uwagi na RafSoft 2021 jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie prowadzonej księgowości to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zajrzeli na stronę https://www.rafsoft.net/ gdzie znajdziecie program w 3 wersjach Start, Standard oraz Pro. Jednocześnie przy tym licząc na pełne wsparcie obsługi i możliwość przetestowania go przez cały miesiąc. 


W temacie: Chcę się poradzić odnośnie fototapety

05 kwiecień 2021 - 12:38

A co w takim razie powiecie na wykorzystanie motywu botanicznego w swoich wnętrzach? Jeżeli macie trochę wolnego czasu to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SW-Decore którzy przygotowali naprawdę szeroki wybór propozycji fototapet.  W tym również wskazówek z ich bloga, jak z artykułu: "Motyw botaniczny w wystroju wnętrz" https://swdecore.pl/...ystroju-wnetrz/ Pozdrawiamy!


W temacie: Jakie biuro rachunkowe polecacie? - Warszawa

31 marzec 2021 - 14:44

A czy wybrałeś już odpowiedni program do księgowości? Jeżeli jeszcze nie, to koniecznie zwróćcie uwagę na RafSoft 2021 https://www.rafsoft....aktur-standard/ w wersji Standard, czy jednocześnie Pro w zależności od rozwoju Waszej firmy. Stawiają na profesjonalizm obsługi, dobrą cenę za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu. Efekty są jak najbardziej zadowalające w przypadku naszej firmy, oby dali radę!


W temacie: Jaki program ksiegowy dla nowego biura rachunkowego?

31 marzec 2021 - 14:40

My zdecydowaliśmy się w księgowości wykorzystać program RafSoft 2021 https://www.rafsoft....aktur-standard/ i spełnia swoje zadanie w stu procentach. Jednocześnie jest w pełni stabilny w działaniu, brak problemów z ogarnięciem obsług również dodatkowych funkcji tzw. małej księgowości i pełna pomoc podczas wdrażania programu do firmy oraz w razie wątpliwości szybko udzielają skutecznej odpowiedzi. Poza tym możecie go przetestować przez miesiąc żeby się co do niego upewnić że na pewno sprosta Waszym wymaganiom


W temacie: Usługi księgowo-biurowe czy to się opłaca ?

31 marzec 2021 - 14:37

My akurat zdecydowaliśmy się pójść w stronę jednak wykupienia licencji w wersji Standard 2021 https://www.rafsoft....aktur-standard/ która jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na dobrym poziomie. Mam nadzieję, że i u Was wszystko się uda i wybór będzie w pełni słuszny. Pozdrawiam i po testach dajcie znać czy się zdecydowaliście.