Skocz do zawartości


Drygu

Rejestracja: 21 lut 2018
Poza forum Ostatnio: kwi 16 2018 13:54
-----

Moje posty

W temacie: Rozpoczęcie ebiznesu

16 kwiecień 2018 - 13:54

MPomyśl też o staregii marketingowej dla sklepu, bez tego świata nie zawojujesz, musisz jakiś budżet na to też przeznaczyć, samo postawienie sklepu kleintów Tobie nie napędzi.


W temacie: Import, export a wymiana walut

16 kwiecień 2018 - 13:48

Jest jednym z lepszych w swoje branży, ostatnio bardzo dokładnie porównałem sobie ceny EUR gdy potrzebowałem kupić dość sporo, Amronet okazał się nie do przebicia, a pod względem solidności realizacji znam firmę od 2

Dla mnie Amronet ma super kursy ale ja trochę byłam zła bo pobrali mi prowizję za przewalutowanie i za przelew na moje konto walutowe i w końcu wróciłam do starego konta w Cinkciarz.pl, tam kurs był troszkę gorszy ale przy mojej kwocie nie miało to znaczenia, tutaj plus że przelewy na moje konto walutowe są bezpłatne.


W temacie: Dotacje dla firmy

28 luty 2018 - 12:09

A czy są jakieś dofinansowania na otworzenie sklepu internetowego ?

W temacie: Kantor online - ktoś korzystał?

28 luty 2018 - 12:04

Dla mnie dość kluczową kwestią były darmowe przelewy do mojego konta walutowego do mojego banku, niestety z tego powodu musiałem zrezygnować z Amronet a podpiałem konto do Cinkciarz.pl bo tutaj jak robię przelew nawet do 3 razy w miesiącu to już zbiera się suma.

W temacie: przelewy za granicę

22 luty 2018 - 12:01

Każdy bank powinien realizować przelewy zagraniczne ale pobierają sobie za to dość wysokie opłaty. Jakiś czas temu musiałem wykonać przelew do Niemiec, wykorzystałem do tego mój kantor, tam gdzie wpisujesz na jaki rachunek bankowy ma zostać przelana przewalutowana kwota to tam wpisałem konto odbiorcy z zagranicy, taką możliwość miał akurat cinkciarz.pl, nie wiem czy taką opcję mają inne kantory. Opłata została pobrana ale z tego co pamiętam było to zdecydowanie mniej niż jakiś czas temu pobrał ode mnie bank.