Skocz do zawartości


Lena84

Rejestracja: 17 lut 2018
Poza forum Ostatnio: kwi 25 2020 14:27
-----

Moje posty

W temacie: jak znaleźć dobrego prawnika?

25 kwiecień 2020 - 14:27

Potrzebowałam dla znajomego pomocy prawnika w sprawie karnej. Sprawa była pilna, bo policja zawinęła go prosto z domu. Pomocy udzielili mi adwokaci z kancelarii adwokackiej https://e-adwokat.rzeszow.pl. Polecam


W temacie: Szykanowanie, nękanie przez sąsiada..

12 kwiecień 2020 - 09:24

Byłam w podobnej sytuacji. Nie dawałam już rady. Bliscy i znajomi nie byli w stanie mi pomóc. Pomogła mi kancelaria. Nie czekaj ze swoim problemem, który można i trzeba rozwiązać!. Zwróć się do adwokata prowadzącego sprawy karne. Pozdrawiam :)


W temacie: Dobry adwokat do spadku

05 kwiecień 2020 - 12:49

Beznadziejna sprawa spadkowa - spór o majątek, o ta jak go podzielić, bardzo dożo osób nieznanych z miejsca pobytu, problem z ustaleniem co się z nimi dzieje. Nie wiedzieliśmy jak się do tego wszystkiego zabrać. Skorzystaliśmy z pomocy adwokata, który pomógł nam załatwić wszystkie formalności w sprawie. 


W temacie: Najlepszy ADWOKAT od ROZWODÓW/Spraw rodzinnych

05 kwiecień 2020 - 12:37

Ceny za przeprowadzenie rozwodu z orzeczeniem o winie są różne. Nie ma ogólnej taryfy, która mogłaby wskazywać konkretną kwotę. Sprawy rodzinne, w szczególności koszty taryfowe za zastępstwo procesowe w sprawie o rozwód z urzędu wynoszą 720 zł. Nie mniej jeżeli szukasz adwokata z wyboru, to będzie to zupełnie inna kwota. Ogólnie można powiedzieć, że im sprawa bardziej skomplikowana i sporna, tym więcej będzie w niej roboty i będą większe koszty.


W temacie: Jak złożyć pozew o rozwód

30 marzec 2020 - 21:39

W internecie znajdziesz dużo różnych wzorów pozwu o rozwód. Z reguły zawierają niezbędne informacje, które możesz wykorzystać sporządzając swój własny pozew rozwodowy. W każdym razie jeżeli chcesz mieć wniosek sporządzony profesjonalnie zwróć się z tym do adwokata. W Rzeszowie jest kancelaria adwokacka, która profesjonalnie zajmuje się sprawami rozwodowymi. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej https://e-adwokat.rz...rozwod-adwokat/ .